wiadomości są niepokojące
Fot. pixabay.com/ Arcaion
Autor Klaudia Gaicka - 9 Czerwca 2020

Media obiegła straszna wiadomość. Nie żyje 21-letni student

Wiadomości z Krakowa są tragiczne. Zginął 21-letni student Politechniki Krakowskiej. Pomimo długiej akcji ratowniczej nie udało się uratować chłopaka. Policja i prokurator wciąż ustalają, co się dokładnie wydarzyło w pokoju studenta.

Wiadomości z kraju nie rozpieszczają. Nie dość, że ciągle słyszymy o płaskowyżu zachorowań, to media wciąż przytaczają najnowsze tragedie poszczególnych osób. Tym razem, straszne wydarzenia miały miejsce w Krakowie.

Łukasz Szumowski w mocnych słowach o obecnej sytuacji. Łukasz Szumowski w mocnych słowach o obecnej sytuacji. "Ja się boję"Czytaj dalej

Wiadomości z Krakowa, zginął student politechniki

Jak podaje portal Se.pl, w nocy z niedzieli na poniedziałek, około godz. 3 z okna akademika przy ul. Skarżyńskiego wypadł student Politechniki Krakowskiej. Chłopak miał zaledwie 21 lat, wszyscy są wstrząśnięci. Na miejsce od razu przyjechały służby ratunkowe, ale niestety nie udało się uratować mężczyzny.

Czynności ratunkowe i oględziny z udziałem prokuratora sądowego trwały przez kilka następnych godzin. Ciało chłopaka zabezpieczono i skierowano do badania w krakowskim Zakładzie Medycyny Sądowej. Wyniki sekcji mają pojawić się w najbliższym czasie.

– Na miejscu ujawniono i zabezpieczono dowody zdarzenia. W tej sprawie zostanie przeprowadzone śledztwo pod kątem namowy lub udzielenia pomocy w samobójstwie – poinformował przedstawiciel Prokuratury Okręgowej w Krakowie reportera Super Expressu.

Historia choć tragiczna, nie jest odosobniona. Co roku tysiące osób w najróżniejszym wieku targa się na swoje życie. Problemy, które doprowadzają ich do tego stanu, mogą być bardzo różnorodne. Często próba samobójcza lub samobójstwo wynikają również z nieleczonej depresji. Ewentualnie takiej, która była leczona na własną rękę lub w nieprawidłowy sposób. Jeżeli uważamy, że problem dotyczy naszych najbliższych, a nawet nas samych, warto skontaktować się ze specjalistą.

Dzisiaj grzeje: 1. Andrzej Duda zapowiedział swoje 500+. Kto dokładnie będzie mógł skorzystać z bonu turystycznego?

2. Polskie luksusowe produkty spożywcze i trunki. Z nr 6 możemy być wyjątkowo dumni

Nieleczona depresja rzadko kiedy mija samoistnie, a wręcz przeciwnie, raczej się pogłębia. Skutki tego mogą być tak jak w tym przypadku, tragiczne. Oczywiście nie wiadomo, czy 21-letni student miał depresję, czy może działał pod wpływem chwili, więc niecierpliwie czekamy na wyniki sekcji oraz śledztwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka rusza z hitową akcją. Nawet 12 sztuk za darmo
  2. Setki osób pojawią się dziś pod Pałacem Prezydenckim. Podobnego protestu jeszcze nie było, zaskakujące szczegóły
  3. Niszczycielski żywioł przeszedł przez Polskę. Nie obyło się bez rannych
  4. Sok z brzozy staje się coraz popularniejszy. Jego właściwości są niesamowite
  5. Prawie 3 tysiące zachorowań od początku roku. Niebezpieczna choroba, o której wiele osób zapomniało
  6. Legendarny polski piłkarz skazany na karę pozbawienia wolności. Oskarżyła go własna żona, aż szczęka opada

Następny artykuł