Wiadomości o tragicznej śmierci 24-latka
fot. unsplash.com
Autor Karol Zaborowski - 10 Sierpnia 2020

Polacy pogrążyli się w żałobie. Tragiczne informacje o śmierci 24-latka

Wiadomości o tragicznej śmierci 24-latka z powiatu węgrowskiego w województwie mazowieckim błyskawicznie obiegły wszystkie media w Polsce. Lekarze starali się jak mogli, aby uratować jego życie, ale niestety nie udało się im.

Wiadomości o tragicznej śmierci 24-letniego Michała Bąka wstrząsnęły wieloma osobami. Mężczyzna doznał poważnego wypadku i od kilku miesięcy lekarze, a także bliscy walczyli o jego zdrowie oraz życie. Niestety dzisiaj dowiedzieliśmy się, że ta walka zakończyła się najczarniejszym ze scenariuszy.

24-latek doznał wypadku pod koniec maja bieżącego roku. Tamtego tragicznego dnia nikt nie podejrzewał, że 24-latek po raz ostatni pożegna się ze swoją rodziną. Michał Bąk był zawodowym kierowcą, ale czasami miał kontakt z bydłem i to właśnie jedno ze zwierząt doprowadziło do jego śmierci.

Minister Zdrowia ostrzega. Czy cała Polska zostanie objęta czerwoną strefą?Minister Zdrowia ostrzega. Czy cała Polska zostanie objęta czerwoną strefą?Czytaj dalej

Wiadomości o śmierci Michała Bąka wstrząsnęły wieloma osobami

Jak podaje Fakt, 24-latek po stratowaniu przez byka został przetransportowany do szpitala w stanie ciężkim. Mężczyzna miał rozległe obrażenia, a wśród nich obrzęk mózgu, uraz czaszki, zwichnięty bark, pęknięte kości miednicy oraz zmiażdżone płuca.

Lekarze zdecydowali się o wprowadzeniu pacjenta w stan śpiączki farmakologicznej. Niestety rokowania nie były optymistyczne, ale rodzina Michała cały czas miała nadzieję, że uda się go uratować. Została stworzona nawet specjalna zbiórka na leczenie 24-latka.

Niestety Fundacja, która opiekowała się 24-latkiem, przekazała informacje o jego tragicznej śmierci. W wiadomości zawarte zostały również podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w pomoc dla Michała. Informacje o jego śmierci pogrążyły Polaków w głębokiej żałobie.

Dzisiaj grzeje: 1. Minister Zdrowia ostrzega. Czy cała Polska zostanie objęta czerwoną strefą?
2. Zaskakujący wpływ koronawirusa na dietę Polaków. Jeden produkt poszedł w odstawkę

- Ból. Rozpacz rozrywająca serce. Smutek. Żal. Poczucie beznadziei. Pustka, którą nie sposób niczym wypełnić. To wszystko towarzyszy wiadomości, którą musimy Wam przekazać - Michał nie żyje. Jego organizm walczył z obrażeniami po poturbowaniu przez byka, ale pokonało go zapalenie płuc i szybko rozwijająca się infekcja. Michała nie ma już z nami, dziś zmarł, choć jeszcze niedawno pokazywał, jak bardzo jest silny. Został przeniesiony z OIOM na oddział neurochirurgii. Reagował na kontakt z bliskimi, otwierał oczy i wodził za nimi wzrokiem. Może chciał się w ten sposób pożegnać? - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wydano nagły komunikat dla dużego miasta. Zacznie się już 15 sierpnia
  2. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" natychmiast wyrzucony z pracy. Skomentował, co myśli, nikt się nie spodziewał słów tego typu
  3. Gigantyczna pomyłka Ministerstwa Zdrowia. Raport, który zwala z nóg
  4. Chciała tylko wyciągnąć zabawki swojej córki z wody. Tragiczna śmierć 39-latki
  5. Tragiczne wiadomości obiegły media. Nie żyje 230 osób, z każdym dniem ofiar przybywa
  6. Lekarz przeżył śmierć kliniczną i twierdzi, że był w niebie. Opowiada jak tam było

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł