wiadomości o śmierci aktora
fot. https://youtube.com/ ABCNews
Autor Natalia Niewczas - 10 Sierpnia 2020

Tuż przed śmiercią zaczął tracić zmysły. Nowe fakty dotyczące strasznej śmierci aktora

Wiadomości o nagłej śmierci popularnego aktora na chwilę wstrzymały oddechy setek fanów z różnych zakątków świata. Nikt nie mógł uwierzyć w samobójstwo mężczyzny, który ze szklanego oka ekranu zawsze swobodnie żartował i uśmiechał się do innych. Znamy go z takich hitów jak “Pani Doubtfire”, “Buntownik z wyboru” czy “Noc w muzeum”. Okazuje się, że tak naprawdę zapewniająca dobry humor widzom osoba przez lata skrycie przeżywała prawdziwy dramat.

Wiadomości o samobójczej śmierci Robina Williamsa dotarły do mediów w sierpniu 2014. Nie tylko ze względu na komediowe role tego popularnego amerykańskiego aktora, lecz przede wszystkim na niezwykle przyjazne i, na pierwszy rzut oka, zdystansowane podejście gwiazdora do życia, fanom Robina Williamsa trudno było w ogóle w ten tragiczny scenariusz uwierzyć. Radość okazała się pozorna, a powody samobójstwa mogły być o wiele bardziej skomplikowane, niż uprzednio zakładano.

Kancelaria Premiera wydała pilny komunikat. Dotyczy wszystkich PolakówKancelaria Premiera wydała pilny komunikat. Dotyczy wszystkich PolakówCzytaj dalej

Nowe wiadomości o śmierci Robina Williamsa

Od momentu przekazania przykrej wiadomości przez media mija już sześć lat - właśnie wtedy, w sierpniu 2014 roku, legendarny Robin Williams postanowił targnąć się na swoje życie. Gwiazdor został odnaleziony we własnym domu, był nieprzytomny. Kilka godzin później lekarze stwierdzili zgon. Jego przyczyny pozostawały nieznane aż do momentu, w którym w wyniku rozpoczętego śledztwa ustalono, że śmierć spowodowało samobójstwo. Robin Williams powiesił się na zawieszonym na drzwiach pasku.

Samobójstwo Robina Williamsa było skutkiem ciężkiej depresji - tak sądzono przynajmniej przez długi czas po jego śmierci. Tymczasem prawda może być zupełnie inna. Chociaż prawdziwe powody znał tylko sam aktor, jest możliwe, że faktyczne przyczyn samobójstwa były związane z innymi problemami zdrowotnymi. Ustalono, że aktor cierpiał na chorobę Parkinsona i chorobę neurodegeneracyjną zwaną otępieniem z ciałami Lewy’ego, co mogło rzutować na jego zdrowie psychiczne, a tym samym, na decyzję o odebraniu sobie życia. Oba schorzenia, ze względu na swą charakterystykę, mogą powodować depresję.

- Nie wiem, co się ze mną dzieje. Już nie jestem sobą - właśnie tymi słowami zmarły komik miał podzielić się z reżyserem "Nocy w muzeum 2", Shawnem Levy'm. Była to ostatnia produkcja z udziałem Robina Williamsa.

Dzisiaj grzeje: 1. Zaskakujące obostrzenia dotyczące wesel. Słowa Szumowskiego porażają
2. 500 plus w formie bonu? Co trzeci Polak chce zmiany formy wypłaty świadczenia

Jak podaje portal film.wp.pl, do sieci trafił trailer nowego filmu dokumentalnego “Robin’s Wish”. Materiał ma rzucić na sprawę samobójstwa aktora zupełnie nowe światło. O Robinie Williamsie wypowiedzą się jego bliscy, lekarze i współpracownicy, w tym owdowiała Susan Schneider. Datę premiery dokumentu wyznaczono na dzień 1 września 2020.

Śmierć Robina Williamsa pozostawiła po sobie szereg pytań bez odpowiedzi, ale i uwrażliwiła wielu ludzi na problemy innych. Prawdziwych ludzkich tragedii często nie widać na pierwszy rzut oka. Wylęgają się one w miejscach, których nie można zobaczyć, a na co dzień przykrywa je zwykły, serdeczny uśmiech.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W warszawskim szpitalu rodzą się "dzieci na zamówienie"? Porażające ustalenia "Newsweeka"
  2. Jacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułów
  3. Gigantyczna pomyłka Ministerstwa Zdrowia. Raport, który zwala z nóg
  4. Chciała tylko wyciągnąć zabawki swojej córki z wody. Tragiczna śmierć 39-latki
  5. Tragiczne wiadomości obiegły media. Nie żyje 230 osób, z każdym dniem ofiar przybywa
  6. 16 lat temu Angelina Jolie adoptowała chłopca z Kambodży. Jak wygląda dzisiaj?

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł