Dla żartu podpalił mężczyznę. Wiadomości o dramatycznych wydarzeniach obiegły media

wiadomości policja
pixabay.com/diegoparra
Autor Natalia Niewczas10.11.2020

Do mediów docierają wyjątkowo szokujące wiadomości. 25-latek podpalił starszego od siebie mężczyznę. Grozi mu za to kilka lat więzienia.

RMF24 przekazuje zaskakujące wiadomości. 25-letni mężczyzna podpalił 43-latka, który, jak podają media, wykonywał dla niego drobne prace. Z początku poszkodowany nie chciał skorzystać z pomocy medycznej.

Już od jutra w życie wchodzi nowy zakaz. Duże utrudnienia dla tysięcy PolakówJuż od jutra w życie wchodzi nowy zakaz. Duże utrudnienia dla tysięcy PolakówCzytaj dalej

Szokujące wiadomości, 25-latek podpalił dorosłego mężczyznę

Do mediów spływają niepokojące wiadomości. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w województwie pomorskim.

Jak podaje portal rmf24.pl, 25-latek z Nowej Wsi Lęborskiej podpalił dorosłego mężczyznę. Grozi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Według podawanych przez media wiadomości poszkodowany 43-latek początkowo nie chciał zgłosić się po medyczną pomoc. Powodem był jego konflikt z prawem.

43-letni mężczyzna chciał zrezygnować ze zgłoszenia się do lekarza - jak się okazuje, był poszukiwany do odbycia kary więzienia. Ostatecznie jednak pomoc wezwali jego znajomi, których zaniepokoił stan zdrowia mężczyzny.

Finalnie 43-latek trafił do szpitala. Zgodnie z wiadomościami przekazanymi przez RMF24, mężczyzna odbędzie wyżej wspomnianą karę po opuszczeniu placówki medycznej.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyźni spotkali się dzień przed tym, jak 43-latek znalazł się w szpitalu. 25-letni mężczyzna miał wówczas “dla żartu” oblać go łatwopalną substancją.

Dzisiaj grzeje: 1.Media obiegła tragiczna wiadomość, nie żyje polski sportowiec. Mężczyzna był zakażony koronawirusem
2.Gigantyczny nowofundland próbuje wdrapać się kobiecie na kolana. Nie wszystko poszło po jego myśli
3.Ministerstwo Zdrowia chce wprowadzić poważne zmiany. Chodzi o testy na koronawirusa

Lekarka zmarła dwa dni po porodzie. Niepokojące objawy dawały o sobie znać kilka tygodni przed tragediąLekarka zmarła dwa dni po porodzie. Niepokojące objawy dawały o sobie znać kilka tygodni przed tragediąCzytaj dalej

Ustalono, że po tym 25-latek rzucał w niego podpalonymi już zapałkami. Ogień szybko podchwycił wówczas czapkę 43-letniego mężczyzny.

Lekarze potwierdzili, że 43-latek ma na ciele poparzenia pierwszego i drugiego stopnia. Obrażenia nie stanowią jednak bezpośredniego zagrożenia dla jego życia.

Nietypowe objawy cukrzycy. Choroba może dotyczyć każdego z nas, sygnałów ostrzegawczych nigdy nie należy lekceważyćNietypowe objawy cukrzycy. Choroba może dotyczyć każdego z nas, sygnałów ostrzegawczych nigdy nie należy lekceważyćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na ogrzewaniu można oszczędzać. Pod warunkiem, że pamięta się o kilku kwestiach
  2. Sony wydało oficjalne oświadczenie na temat PlayStation 5. Dotyczy również Polski, duże zaskoczenie
  3. 5 skutecznych sposobów na zwiększenie odporności organizmu. Warto o nich pamiętać szczególnie w sezonie jesienno-zimowym
  4. Ciężarna szukała pomocy w sklepie. Odmówiono jej przez jedno z obostrzeń
  5. Jeden z najczęstszych objawów COVID-19. Nawet po wyzdrowieniu może się utrzymywać przez długie miesiące
  6. Takiego gola jeszcze nie widzieliście. Absurdalny samobój w hicie Ekstraklasy, Artur Boruc tylko patrzył
  7. Pijany kierowca wjechał w słup. Policjanci zamarli, gdy zorientowali się, kogo zatrzymali

Następny artykuł