Wiadomości o podłożonej bombie
.
Autor Karol Zaborowski - 11 Lipca 2020

Wstrząsające wiadomości obiegły media. Ewakuowano kilkaset osób

Wstrząsające wiadomości z polskiego miasta obiegły media. Przez jedną rzecz trzeba było ewakuować centrum handlowe, w którym przebywało kilkaset osób. Na miejscu prowadzone są prace służb, które mają zabezpieczyć obiekt.

Wiadomości o pilnej ewakuacji centrum handlowego w jednym z polskich miast przekazał portal dziennik.pl. Wszyscy klienci oraz pracownicy musieli natychmiast opuścić budynek ze względu na poważne podejrzenie zagrożenia dla ich zdrowia, oraz życia. Służby już rozpoczęły swoje prace.

17-miesięczne dziecko zaatakowane przez psa. Nie udało się go uratować17-miesięczne dziecko zaatakowane przez psa. Nie udało się go uratowaćCzytaj dalej

Niepokojące wiadomości z centrum handlowego

Według wiadomości podanych przez Dziennik.pl, do niepokojącego zdarzenia doszło w jednym, z płockich centrów handlowych w sobotę we wczesnych godzinach popołudniowych.

Jak się okazało, jeden ze sklepów otrzymał wiadomość, że gdzieś w budynku umiejscowiona została bomba. Choć jest to popularny, ale wybitnie nieśmieszny żart, to każdą tego typu wiadomość należy traktować jak najbardziej na poważnie. W końcu ciężko określić, czy osoba, która właśnie wysłała wiadomość, faktycznie chce przekazać groźbę, czy też zebrało jej się na niesmaczny żart.

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwsze objawy zakrzepicy. Lepiej ich nie lekceważyć

2. Szykują się protesty wyborcze. Wiadomo, kiedy spłyną pierwsze

Na miejsce oczywiście została wezwana policja wraz ze specjalną ekipą pirotechników, którzy rozpoczęli przeszukiwanie całego budynku. Oczywiście wszyscy klienci, jak i pracownicy sklepów zostali niezwłocznie ewakuowani ze względu na zaistniałą sytuację. Jak na razie służby nie znalazły jeszcze żadnego podejrzanego ładunku.

- Jeden ze sklepów galerii handlowej w Płocku otrzymał w sobotę po południu informację e-mail o podłożonym ładunku wybuchowym. Z centrum handlowego ewakuowano kilkaset osób. Trwa sprawdzanie budynku przez policyjnych pirotechników. Z budynku ewakuowano kilkaset osób - przekazała rzeczniczka płockiej Komendy Miejskiej Policji mł. asp. Marta Lewandowska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właśnie spełnia się przepowiednia Jackowskiego. Jasnowidz wszystko przewidział, co będzie dalej?
  2. Tuż po wyborach pod Pałacem Prezydenckim poważny, burzliwy protest. Ludzie wychodzą na ulice, mają dość;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet

Następny artykuł