W Wolsztynie znaleziono zwłoki matki i syna
pixabay.com/arembowski
Autor Barbara Bujar - 12 Czerwca 2020

Ciała matki i syna znalezione w mieszkaniu. Policja przekazała pierwsze ustalenia

Wiadomości podane przez wolsztyńską policję nie budzą wątpliwości. W jednym z mieszkań funkcjonariusze odnaleźli ciało 44-letniej kobiety i jej syna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta popełniła samobójstwo. Nieznane są jednak przyczyny śmierci dziecka.

Funkcjonariusze policji codziennie otrzymują wiadomości o popełnionych przestępstwach. Towarzyszą im także zawiadomienia o zaginięciach. Tak było wczoraj, 11 czerwca, kiedy jeden z mieszkańców Wolsztyna poinformował o braku kontaktu z 44-letnią kobietą. Policjanci przyjęli zgłoszenie i od razu udali się do mieszkania zaginionej, aby sprawdzić, co się dzieje. Nie spodziewali się jednak tego, co zobaczyli na miejscu.

Profesor Horban ostrzega. Epidemia powróci jesienią, musimy być dobrze przygotowaniProfesor Horban ostrzega. Epidemia powróci jesienią, musimy być dobrze przygotowaniCzytaj dalej

Wiadomości podane przez policję ujawniają przyczynę śmierci

Jak informuje rmf24.pl, do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj, 11 czerwca, w Wolsztynie. Policjanci przyjechali do mieszkania kobiety w godzinach popołudniowych. Kiedy próbowali dostać się do środka, nikt nie otworzył im drzwi. W końcu funkcjonariusze postanowili je wyważyć. W czynności pomogli im miejscowi strażacy. Po wejściu do mieszkania okazało się, że kobieta, której szukali, nie żyje. Mundurowi znaleźli także zwłoki jej syna.

- Po wejściu do środka w jednym z pomieszczeń policjanci ujawnili zwłoki 44-letniej kobiety i jej 10-letniego syna - powiedział oficer prasowy wolsztyńskiej policji, asp. sztab. Wojciech Adamczyk.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta sama odebrała sobie życie. O przyczynie śmierci dziecka na razie nic nie wiadomo. Wojciech Adamczyk poinformował, że w tym celu konieczne będzie wykonanie sekcji zwłok.

Sekcja zwłok wykaże, w jaki sposób zmarło dziecko, czy przyczyniła się do tego inna osoba. (...) Są różne ewentualności, niczego nie jesteśmy w stanie wykluczyć (...), kluczowe będą wyniki sekcji zwłok - dodał.

Dzisiaj grzeje: 1. Policjant zgwałcił 6-latkę. Matka dziewczynki wiedziała o wszystkim

2. Najbardziej awaryjne czy najwięcej spalające. Lista samochodów z problematycznymi silnikami

Mieszkanie 44-latki i jej 10-letniego syna zostało zabezpieczone przez policję, która z pomocą prokuratora prowadzi bardziej szczegółowe dochodzenie w tej sprawie. Na ten moment wiadomo, że w rodzinie nie działo się do tej pory nic niepokojącego, a funkcjonariusze nie prowadzili tam żadnych interwencji. Oficer prasowy zaznaczył, że matka z dzieckiem nie mieli też założonej niebieskiej karty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus na Komunii. Sanepid pilnie poszukuje uczestników mszy
  2. Nieprawdopodobne słowa o Mateuszu Morawieckim w programie na żywo. Prowadząca zdębiała
  3. Dlaczego w Afryce zarejestrowano tak mało przypadków koronawirusa? Według specjalistów, temperatura wcale nie jest kluczowa
  4. Walczyła na pierwszej linii frontu z koronawirusem. Nie żyje pielęgniarka
  5. Najczęściej ignorowane objawy raka. Lekceważenie ich może kosztować życie
  6. Rodzina Lewandowskich znowu się powiększyła? Zdjęcie wywołało lawinę spekulacji (FOTO)

Następny artykuł