Tragiczne wiadomości z lotniska w Bydgoszczy. Są ofiary śmiertelne

wiadomości o wypadku awionetki
.
Autor Natalia Niewczas14.07.2020

Wiadomości płynące z bydgoskiego lotniska nie pozostawiają złudzeń: śmiertelne wypadki to nie jedynie sceny wyjęte rodem z filmowego scenariusza, a niestety prawdziwe życie. W godzinach porannych w wyniku wypadku z udziałem awionetki śmierć poniosły aż dwie osoby.

Wiadomości o tragedii w Bydgoszczy przekazała za pomocą mediów lokalna Straż Pożarna. Jak podaje portal onet.pl, do zdarzenia na bydgoskim lotnisku doszło około godziny dziesiątej rano. O śmierci dwóch osób spowodowanej zdarzeniem poinformował dyżurny z miejscowej Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej znajdującej się w Toruniu.

Jeden z pierwszych objawów boreliozy po ukąszeniu kleszcza. Nie występuje u wszystkichJeden z pierwszych objawów boreliozy po ukąszeniu kleszcza. Nie występuje u wszystkichCzytaj dalej

Przykre wiadomości

Najnowsze wiadomości z Bydgoszczy dotyczą zdarzeń mających miejsce na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy, powszechnie znanego również jako Port Lotniczy Bydgoszcz. Bydgoskie lotnisko to obiekt położony około trzech kilometrów od serca miasta. Jest dziesiątym najbardziej ruchliwym lotniskiem w Polsce i zapewnia połączenia z pięcioma europejskimi krajami, między innymi Wielką Brytanią i Niemcami. To właśnie tam doszło do niespodziewanej tragedii.

Rano na pasie startowym bydgoskiego lotniska rozbiła się awionetka. Tuż po zetknięciu z ziemią mały samolot błyskawicznie stanął w płomieniach. Na miejsce zdarzenia natychmiast wezwano służby ratunkowe, w tym Lotniskową Służbę Ratowniczo-Gaśniczą i kilka zespołów strażaków, a także śmigłowiec LPR.

Dzisiaj grzeje: 1. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje legendarny polski aktor

2. Zapłacisz i nie dostaniesz towaru, sprzedawca zasłoni się obostrzeniami. Coraz więcej Polaków się skarży

Niestety w wyniku tego tragicznego w skutkach wypadku śmierć poniosły aż dwie osoby, obie zginęły na miejscu. Przyczyny ani dokładny przebieg zdarzenia wciąż pozostają nieznane. Priorytetem pracujących na miejscu służb jest ugaszenie wywołanego katastrofą pożaru.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy. Nagła decyzja. Co się stało?
  2. Wielki protest pod Sejmem, ludzie wyszli na ulice, mają dość. Co się dzieje i o co chodzi?;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet

Następny artykuł