Wiadomości o śmierci Billa Gatesa Seniora
.
Autor Natalia Niewczas - 16 Września 2020

Porażająca wiadomość obiegła media. Nie żyje Bill Gates Senior

Wiadomości, które dotarły do mediów we wrześniu 2020 roku, są niezwykle przykre. 16 września media obiegły wieści o śmierci Billa Gatesa Seniora, ojca znanego na całym świecie miliardera Billa Gatesa. To właśnie jego syn przekazał smutne informacje.

Wiadomości o śmierci Billa Gatesa Seniora trafiły do internetu w środę 16 września. Przekazał je sam Bill Gates, założyciel korporacji Microsoft. Informatyk powiadomił świat o śmierci ojca za pomocą wpisu na swoim blogu.

Koronawirus atakuje nie tylko płuca. Niepokojące wyniki badańKoronawirus atakuje nie tylko płuca. Niepokojące wyniki badańCzytaj dalej

Smutne wiadomości od założyciela Microsoftu

Wiadomości o śmierci Billa Gatesa Seniora dotarły do mediów za pomocą wpisu zamieszczonego przez samego Billa Gatesa, założyciela światowej informatycznej potęgi Microsoft. Miliarder wspomina ojca jako “prawdziwego” Gatesa i wzór do naśladowania.

- Będzie nam go brakowało bardziej, niż możemy teraz wyrazić. Odczuwamy żal, ale też wdzięczność. Odejście mojego taty nie było nieoczekiwane - miał 94 lata, a jego zdrowie pogarszało się - więc wszyscy mieliśmy dużo czasu, aby zastanowić się, jakie mamy szczęście, że mieliśmy tego niesamowitego mężczyznę w naszym życiu przez tyle lat - napisał Bill Gates.

W pożegnalnym wpisie opublikowanym w internecie syn Billa Gatesa Seniora zapewnia, że jego ojciec odszedł we własnym domu, otoczony bliskimi i spokojem. Wspomina również o tęsknocie, jaką będzie odczuwał już każdego dnia.

Dzisiaj grzeje: 1. Już jutro wchodzi w życie nowy zakaz. Dotknie wiele osób
2.Rydzyk z ogromną dotacją jeszcze w tym roku. Dostanie 64,4 mln zł, już wiemy na co

Bill Gates Senior angażował się w pomoc ludziom z całego świata. Był członkiem rady nadzorczej fundacji Gatesów, której celem jest między innymi walka z malarią; fundacja dociera do osób najbiedniejszych z rozmaitych zakątków globu.

Jak podaje portal biznes.radiozet.pl, Bill Gates Senior cierpiał na chorobę Alzheimera, będącą chorobą neurodegeneracyjną. Odszedł, dożywszy sędziwego wieku 94 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Witold Pyrkosz zmarł 3 lata temu. Widok jego grobu wywołuje morze łez, niewiarygodne, gdzie się znajduje
  2. Stało się, władze wyspy zadecydowały. Elżbieta II może być usunięta ze stanowiska, koniec z monarchią?
  3. Ile ofiar koronawirusa nie miało chorób współistniejących. Niepokojące dane
  4. Wykorzystują lukę, aby obejść obostrzenia. Nowe maseczki stają się coraz bardziej popularne
  5. Naturalny antybiotyk i remedium na ból stawów. W okresie jesienno-zimowym bije na głowę nawet imbir i miód

Następny artykuł