wiadomości: wybuch gazu
unsplash CHIRAG K
Autor Klaudia Gaicka - 16 Października 2020

Sąsiedzi usłyszeli przerażający huk. Nie żyje jedna osoba, kolejne trafiły do szpitala

Straszne wiadomości z południa Polski. Nastąpił wybuch gazu, w wyniku którego zmarła jedna osoba, a pozostały zostały pogrzebane pod gruzami. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, byli w szoku. Zniszczenia były ogromne. Dzieci wciąż mają traumę.

Z woj. Śląskiego napływają zatrważające wiadomości. W jednym z domów doszło do wybuchu gazu. Nikt się nie spodziewał takiej usterki, a tym bardziej tego, jak się ona skończy dla domowników. Eksplozja gazu wywołała ogromne zniszczenia.

Ministerstwo Zdrowia przedstawiło wytyczne dotyczące pogrzebów. Wielu Polaków jest oburzonychMinisterstwo Zdrowia przedstawiło wytyczne dotyczące pogrzebów. Wielu Polaków jest oburzonychCzytaj dalej

W domu doszło do ogromnej eksplozji, wiadomości z Kobiernic są tragiczne. Zmarła jedna osoba

Do wybuchu doszło w Kobiernicach na Śląsku. O tragicznych wydarzeniach z domu rodzinnego przy ul. Wolności poinformował portal Polsatnews.pl. Informacje o wybuchu dotarły do funkcjonariuszy około godziny 8 dziś rano (16 października). Kobiernice to niewielka miejscowość położona w gm. Porąbka, w powiecie bielskim. Rodzina była wyciągana spod gruzów zawalonego domu.

- Pięć osób udało nam się już wyciągnąć spod gruzów. Wśród nich było dwoje dzieci w wieku 3 i 5 lat, wszyscy trafili do szpitala - poinformowała Polsat News starsza kapitan Patrycja Pokrzywa, rzeczniczka Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej

Matka wraz z dziećmi została przetransportowana do bielskiego szpitala pediatrycznego. Tam przeprowadzane są specjalistyczne badania diagnostyczne. Przybyli członkowie rodziny nie mają żadnych złamań, jedynie otarcia. Niestety te ostatnie widoczne są także na buziach maluszków. Wybuch wywołał u małej dziewczynki ogromną traumę, nie może sobie poradzić, nawet chwilę pozostając bez matki. Rodzina jest mocno poobijana i przerażona. Niestety nie przeżyła jedna z osób mieszkających w domu.

Dzisiaj grzeje: 1.Rodzina nie wierzyła, że zmarł na COVID-19. Włamała się do kostnicy i wykradła ciało bliskiego
2.Rząd zagina parol na przeciwników maseczek. Morawiecki pewny swego
3.Pojawia się przy udarze mózgu. Jeśli ją zauważymy, liczy się każda minuta, trzeba działać szybko

Pojawia się przy udarze mózgu. Jeśli ją zauważymy, liczy się każda minuta, trzeba działać szybkoPojawia się przy udarze mózgu. Jeśli ją zauważymy, liczy się każda minuta, trzeba działać szybkoCzytaj dalej

Dwójka innych poszkodowanych została przewieziona do placówki w Wadowicach oraz do szpitala wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Na miejscu wybuchu przyjechało aż 18 zastępów straży pożarnej. Funkcjonariusze dotarli do informacji o jednej dorosłej kobiecie, która może się jeszcze znajdować pod gruzami. Niestety, jak przekazano przed godz. 10, poszukiwana osoba zmarła.

To ogromna tragedia. Mamy nadzieję, że rodzinie i innym osobom, które znajdowały się w tym czasie w domu, uda się dojść do pełni zdrowia nie tylko fizycznego, ale i psychicznego. Pragniemy także złożyć kondolencje bliskim zmarłej kobiety.

Od jutra rząd wprowadza Od jutra rząd wprowadza "mały lockdown". Nowe obostrzenia na terenie całej PolskiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny apel rządu. Nie jest dobrze. Najnowszy komunikat może bardzo niepokoić Polaków wyjeżdzających za granicę
  2. Dopiero po 81 latach odkryto niezwykły skarb. Znaleziono go w belce stropowej w trakcie remontu
  3. Lekarze biją na alarm. Potrzebne są natychmiastowe kroki
  4. Śmierć dwóch nauczycieli wstrząsnęła Polską. Pedagodzy obawiają się o swoje życie
  5. Zarażona kobieta uciekła ze szpitala. Wysłano za nią policję
  6. Prawdziwa gratka dla miłośników zakupów. Już niedługo drugie takie miejsce w Polsce

Następny artykuł