Wiadomości minister klimatu
flickr.com Sejm RP
Autor Klaudia Bochenek - 20 Sierpnia 2020

Kolejny minister z koronawirusem. Przekazał, jak się czuje

Wiadomości o stanie zdrowia jednego z ministrów obiegły polskie media. Polityk nie ukrywa, jak przebiega kwarantanna oraz jak obecnie się czuje. To już kolejny przypadek zarażenia w rządzie.

Wiadomości o stanie zdrowia ministra wyszły na jaw przez jego wpis na Twitterze. Zdradził, jak się czuje, ile testów przeszedł, pojawiły się także słowa podziękowania. Okazuje się, że mógł zachorować na spotkaniu, w którym uczestniczyli też inni politycy. Jeden z nich również jest chory.

Jak odróżnić COVID-19 od zwykłego przeziębienia? Jest jeden niezwykle prosty sposób, nie potrzeba sprzętuJak odróżnić COVID-19 od zwykłego przeziębienia? Jest jeden niezwykle prosty sposób, nie potrzeba sprzętuCzytaj dalej

Wiadomości o zarażonym szefie resortu obiegły media

Minister klimatu, Michał Kurtyka, zdradził, jak przechodzi koronawirusa. Opublikował dziś wpis, w którym mówi o swoim stanie zdrowia. Wraz z rodziną przebywa na kwarantannie. Szef resortu zdradził również, że drugi przeprowadzony test okazał się pozytywny - choroba nie ustępuje, dlatego jesczcze trochę czasu będzie musiał spędzić w domu.

- Przeprowadzony u mnie drugi test na koronawirusa przyniósł niestety dodatni wynik. Czuję się dobrze. Wraz z rodziną przebywam w domowej izolacji. Chciałbym podziękować wszystkim pracownikom służb sanitarnych i służby zdrowia za ofiarną pracę - napisał Michał Kurtyka na swoim Twitterze.

Dzisiaj grzeje: 1. Koronawirus w akademiku. Studenci mieli kontakt z setkami osób
2. Rekonstrukcja rządu już się zaczęła. Znamy nazwiska nowych szefów kluczowych ministerstw

Michał Kurtyka w połowie sierpnia przebywał na spotkaniu z zespołem ds. górnictwa w Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog", w którym uczestniczył także sekretarz stanu w KPRM, Piotr Naimski oraz Jacek Sasin, minister aktywów państwowych. Obaj zostali poddani testom. Próbki pobrane od Jacka Sasina wykazały wynik negatywny, z kolei u Piotra Naimskiego stwierdzono zarażenie. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu informację o pozytywnym teście na koronawirusa przekazał także minister środowiska, Michał Woś.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rekonstrukcja rządu właśnie się zaczęła. Premier Mateusz Morawiecki podał nazwiska nowych ministrów
  2. Zasłońcie okna, nie wychodźcie z domu. Bardzo ważne informacje tuż przed wakacyjnym weekendem
  3. Wczesne objawy miażdżycy. Wielu chorych je bagatelizuje
  4. Fakt ujawnił kulisy odejścia Szumowskiego. Dlaczego były Minister Zdrowia zrezygnował ze stanowiska?
  5. Rak jelita grubego może przez lata rozwijać się w ukryciu. Istnieje jednak sposób, by wykryć go, zanim będzie za późno
  6. Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młoda

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł