wiadomości z Australii
Fot. pixabay.com/ pasja1000
Autor Klaudia Gaicka - 21 Czerwca 2020

Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje

Wiadomości o śmierci kulturystki wstrząsnęły wieloma osobami. Lekarze ostrzegają przed trybem życia, który prowadziła nieświadoma kobieta. 25-latka przez trzy dni dogorywała w szpitalu. Większość z osób stosujących tego rodzaju diety nie zdaje sobie sprawy z tego, jak jest to niebezpieczne.

Wiadomości z Australii. Nie żyje 25-letnia kulturystka. Choć eksperci na każdym kroku ostrzegają, aby każdy suplement diety konsultować z lekarzem, niestety niektórych wypadków nie udaje się uniknąć.

Konsultacja jest szczególnie ważna przy okazji długotrwałego stosowania czegokolwiek, nawet preparatów ziołowych. Diametralnie istotne są również badania okresowe, dzięki którym dowiemy się o ewentualnym niepokojącym procesie toczącym się w naszym organizmie.

Kilkaset zakażeń w fabryce mięsa. Polacy obwiniani za zarażanieKilkaset zakażeń w fabryce mięsa. Polacy obwiniani za zarażanieCzytaj dalej

Wiadomości z Australii powinny być ostrzeżeniem dla naudużywających suplementów i diety wysokobiałkowej

Meegan Hefford młodo młodo zaszła w ciąże, bo w wieku 18-lat. Jak podaje serwis Abczdrowie.pl, zaraz po urodzeniu córeczki, nastolatka popadła w depresję poporodową.

Po pewnym czasie kobieta zainteresowała się kulturystyką i zdrowym odżywianiem. Dzięki nowemu hobby udało jej się wyjść z dołka. Wszystko było dobrze, dopóki Meegan nie urodziła drugiego dziecka, tym razem synka.

Po drugiej ciąży zapragnęła, jak najszybciej przywrócić ciało do wcześniejszego stanu. Młoda mama przeszła na bardzo rygorystyczną dietę, podczas której w ciągu następnych 5 lat wyeliminowała zdecydowaną większość węglowodanów. Kobieta cały czas intensywnie pracowała nad swoją sylwetką, dzięki czemu zaczęła nawet uczestniczyć w zawodach kulturystycznych.

Posiłki Meegan składały się w głównej mierze z białka. Jak podaje portal, kobieta uwielbiała jeść kurczaka, czerwone mięso, białka jaj i wysokobiałkowe warzywa. Dodatkowo często piła koktajle proteinowe, przegryzała batony białkowe i stosowała suplementy diety.

Młoda mamę znaleziono nieprzytomną 12 czerwca 2017 r. Z dokładnych badań szpitalnych wynikło, że miała rzadką dyspozycję genetyczną, która utrudniała trawienie białka.

Dzisiaj grzeje: 1. Andrzej Duda zatwierdził nowe świadczenie. Kogo obejmie 1400 plus?

2. Koniec taryfy ulgowej, komornicy wracają do pracy. Lepiej się pospiesz, zadłużenie może pociągnąć cię na dno

Próby ratowania pacjentki trwały trzy dni, niestety nic nie udało się zrobić. Jako powód śmierci lekarze podali zaburzenia cyklu mocznikowego, które powodują gromadzenie się amoniaku w krwiobiegu i w płynie mózgowym. Według lekarzy zostało to spowodowane przyjmowaniem suplementów kulturystycznych

– Nie sądziłam, że jej obsesja zdrowego odżywiania ją zabije. Nie mogłam uwierzyć w to, co mówią do mnie lekarze. Ona umierała, a wyglądała tak pięknie i zdrowo. Pociesza mnie fakt, że narządy pobrane od Meegan uratowały życie 4 osobom – zwierza się mama zmarłej kobiety.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna powódź w Warszawie. Auta dosłownie utonęły na ulicy. Sytuacja jest dramatyczna
  2. Atak nożownika, nie żyją trzy osoby, dwie w stanie krytycznym. Tragiczne doniesienia z Wielkiej Brytanii
  3. Światowe media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje 16-letnia mistrzyni
  4. Pierwsze objawy raka kości. Absolutnie nie należy ich lekceważyć
  5. Kobieta była pewna, że jest w ciąży. Okazało się, że cierpi na poważną chorobę
  6. Nie żyje ikona europejskiego sportu. Choroba zaatakowała znienacka i zabrała legendę

Następny artykuł