Mrożąca krew w żyłach relacja z rosyjskiej kostnicy. „Chodzimy po głowach”

wiadomości kostnica
unsplash.com/NeONBRAND
Autor Natalia Niewczas27.10.2020

Do mediów docierają wyjątkowo niepokojące wiadomości. Chodzi o sytuację epidemiologiczną, w Rosji zagrożenie stanowczo wymyka się spod kontroli. Do sieci trafiła wstrząsająca relacja z rosyjskiej kostnicy.

Niepokojące wiadomości z Rosji: media szybko obiegło mrożące krew w żyłach nagranie z kostnicy. Na opublikowanym w serwisie youtube filmie widać zastawioną czarnymi workami podłogę. Ministerstwo Zdrowia zareagowało.

Bill Gates o rozwoju pandemii. Zdradził co nas może czekać w 2021 rokuBill Gates o rozwoju pandemii. Zdradził co nas może czekać w 2021 rokuCzytaj dalej

Szokujące wiadomości z Rosji, w kostnicy brakuje miejsc

Choć z pandemią żyjemy już od wielu miesięcy, podobne wiadomości wciąż szokują. Do Internetu trafiła przerażająca relacja z rosyjskiej kostnicy. Na nagraniu wyraźnie widać, że w pomieszczeniu po prostu brakuje już miejsca.

Jak podaje portal popularne.pl, w Rosji padają kolejne, niechlubne rekordy. Najnowsze wiadomości mówią o przyroście na poziomie nawet 17 tys. nowych zakażeń w ciągu doby.

Niepokojące wiadomości z Rosji dotyczą również liczby zgonów w tym kraju. Od początku epidemii zmarło tam łącznie ponad 26 tys. pacjentów.

Jeszcze niedawno media przekazywały zaskakującą wiadomość o rosyjskiej szczepionce, którą rzekomo przyjęła już córka prezydenta Putina. Tymczasem nagranie, które znalazło się w sieci, pokazuje, jak poważnym zagrożeniem dla zdrowia i życia obywateli wciąż jest koronawirus.

Opublikowane w Internecie nagranie dotyczy kostnicy w Nowokuźniecku. Na czarne worki ze zmarłymi zwyczajnie brakuje tam miejsca, zwłoki w porażającej większości leżą na podłodze.

Dzisiaj grzeje: 1.Nieoficjalne: Od piątku nowe obostrzenia. Zakaz przemieszczania się z wyjątkiem pracy?
2.Dotarliśmy do kobiety zrzuconej ze schodów kościoła na proteście. Jej relacja oburza, doszło do niewyobrażalnych scen
3. Wojsko wyjdzie na ulice. Nagła decyzja Morawieckiego

Chciał zrobić test na COVID. Usłyszał bulwersującą odpowiedźChciał zrobić test na COVID. Usłyszał bulwersującą odpowiedźCzytaj dalej

Na nagraniu widać, że osoba trzymająca kamerę nie ma miejsca na przejście do innego pomieszczenia. Padają wstrząsające słowa autora.

- Na korytarzu jest zator, wszędzie leżą trupy. Musimy chodzić po głowach - relacjonuje mężczyzna.

Powodem takiego stanu rzeczy jest nie tylko sam fakt przyrostu liczby zakażeń i zgonów, ale i sytuacja, w jakiej znaleźli się bliscy zmarłych. Rodziny trafiły bowiem na kwarantannę, przez co nie mogą odebrać ciał krewnych.

Na nagranie zareagowało Ministerstwo Zdrowia w obwodzie kemerowskim. Przedstawiciele zamierzają znaleźć dodatkowe miejsca, które mogłyby pełnić funkcję kostnic. Zamieszczone w artykule nagranie zostało opublikowane także na stronie internetowej popularne.pl.

Prof. Gut ostrzega. Za kilka dni liczba osób diagnozowanych może wzrosnąć kilkukrotnieProf. Gut ostrzega. Za kilka dni liczba osób diagnozowanych może wzrosnąć kilkukrotnieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Władza najpierw prosiła, ale w nocy zdecydowała się jednak wprowadzić zakaz. Starsi ludzie praktycznie uwięzieni w domach, tylko parę wyjątków
  2. Bank PKO BP ostrzega przed fałszywą aplikacją. Pieniądze znikają z kont klientów
  3. Druzgoczące słowa Krzysztofa Krawczyka o jego zdrowiu, tylko najbliżsi wiedzieli. "Wszystko w rękach Boga"
  4. Z samego rana ministerstwo zdrowia wydało nagły komunikat. Uwaga, dotyczy każdego Polaka
  5. Minister Zdrowia zabiera głos w sprawie Bożego Narodzenia. Nie na takie słowa liczyli Polacy
  6. Dramat u Majdanów. Radosław Majdan trafił do szpitala. Jest fatalnie. Wyjadą jeszcze z Małgosią w egzotyczną podróż?
  7. "Trzaskowski i feministki poszli spacerkiem na Nowogrodzką". Sobotni protest przed siedzibą partii rządzącej

Następny artykuł