Polsat przekazał porażające wiadomości. Nie żyje 29 osób

Wiadomości o tragicznym wypadku
.
Autor Natalia Niewczas30.08.2020

Wiadomości prosto z Chin: w północnej części kraju doszło do prawdziwej, niespodziewanej tragedii. Najbardziej dramatyczne chwile rozgrywały się w sobotę 29 sierpnia. Szokujące zdarzenie brutalnie przerwało radosną rodzinną uroczystość. Kilkanaście uczestników przyjęcia zostało rannych, niektórych spotkało najgorsze.

Wiadomości o tragedii w Chinach napłynęły do mediów w niedzielę 30 sierpnia. Informacje dotyczące katastrofy z samego rana przekazały lokalne władze. Do śmiertelnego w skutkach zdarzenia doszło dzień wcześniej w lokalu gastronomicznym. Przed południem prosto na głowy świętujących urodziny gości runął dach.

Lekarze są oburzeni. Sprzeciw przeciwko pomysłom Ministerstwa ZdrowiaLekarze są oburzeni. Sprzeciw przeciwko pomysłom Ministerstwa ZdrowiaCzytaj dalej

Szokujące wiadomości z Państwa Środka

Najnowsze wiadomości z Państwa Środka: na grupę uczestników rodzinnej uroczystości zawalił się dach restauracji. Gdy doszło do tragedii, w lokalu trwało urodzinowe przyjęcie, zorganizowane na cześć jednego z gości. Jubilat skończył 80 lat. Te urodziny zapamięta cały świat.

Spotkanie, które miało pozostawić po sobie szereg miłych wspomnień, zakończyło niespodziewane, tragiczne zdarzenie. Do katastrofy budowlanej doszło w prowincji Shanxi w lokalu gastronomicznym o nazwie “Juxian”. Do pilnej akcji ratunkowej, zakończonej w niedzielę rano, przyłączyło się niemal 700 osób. Budynek był piętrowy.

Jak podaje portal polsatnews.pl, dzięki wysiłkom zebranych na miejscu zdarzenia ludzi spod gruzów zawalonego dachu wyciągnięto 57 żywych osób. Kilkanaście z nich było rannych, siedem odniosło poważny uszczerbek na zdrowiu.

Nieprzewidziane zdarzenie zebrało tragiczne żniwo. W wyniku budowlanej katastrofy aż 29 osób poniosło śmierć.

Dzisiaj grzeje: 1. Główny inspektor sanitarny ostrzega. Już niedługo nawet kilka tysięcy zachorowań jednego dnia
2. Od września ponownie można liczyć na zasiłek opiekuńczy. Kiedy się należy?

Do mediów co jakiś czas spływają szokujące doniesienia o zawalonych budynkach czy mostach. W okresie zimowym winowajcą katastrofy często bywa śnieg, niekiedy przyczynia się do niej przeciekająca woda. W przypadku zdarzenia w Chinach powód zawalenia dachu wciąż pozostaje nieznany.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sytuacja jest poważna, powołano sztaby kryzysowe. Co się dzieje?
  2. W kolejnej szkole nie będzie dziś rozpoczęcia roku. Decyzje zapadają nagle
  3. Nastolatki zignorowały czerwoną flagę. Nie mogły wrócić na brzeg
  4. Ksiądz zarażony koronawirusem. Sanepid poszukuje wiernych
  5. Wstrząsająca relacja zgwałconego mężczyzny. Szczegóły tylko dla osób o mocnych nerwach
  6. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia

Następny artykuł