Z ostatniej chwili: Szaleniec wtargnął do szpitala i zaczął strzelać. Koszmarne wiadomości z zagranicy nie mieszczą się w głowie

wiadomości: z ostatniej chwili
własne
Autor Natalia Niewczas30.09.2020

Wiadomości z zagranicy: do szpitala wtargnęła uzbrojona osoba, padły strzały. Pełne grozy sceny rozgrywały się w środę w Australii. Służby przybyły na miejsce błyskawicznie.

Wiadomości prosto z Australii są przerażające. Policja aresztowała człowieka, który wtargnął z bronią palna do szpitala. Do zdarzenia doszło w środę ok. godziny 12:00 czasu lokalnego.

Nieoczekiwany skutek pandemii. Czym jest syndrom lwa w klatce?Nieoczekiwany skutek pandemii. Czym jest syndrom lwa w klatce?Czytaj dalej

Porażające wiadomości z Australii

Najnowsze wiadomości z Australii. Do szpitala Kurri Kurri w Nowej Południowej Walii wpadł szaleniec z bronią, padły strzały. Na miejsce natychmiast wezwano policję, która zabezpieczyła obszar wokół szpitala i rozpoczęła poszukiwania.

Jak podaje portal dailymail.co.uk, dzięki staraniom funkcjonariuszy mężczyznę (40 lat) udało się zlokalizować ok godziny 13:40 czasu lokalnego, został aresztowany. Broń, z której padły strzały, również zabezpieczyły służby.

Miejscowa policja potwierdza, że obecnie nie ma żadnego zagrożenia dla publicznego porządku. Służby wszczęły w tej sprawie śledztwo.

Służby apelują: każdy, kto posiada mogące pomóc w śledztwie informacje, jest zobligowany do kontaktu z miejscową policją. Powód zachowania agresora pozostaje nieznany.

Jak przekazuje Hunter New England Health District, obecnie sytuacja została opanowana przez funkcjonariuszy, mężczyzna nie stwarza zagrożenia dla obywateli.

Po aresztowaniu 40-letni mężczyzna został zabrany na posterunek policji Cessnock. W akcji jego poszukiwania miejscowe służby korzystały z pomocy funkcjonariuszy z Operation Utah.

Następny artykuł