Straszny wypadek z udziałem karetki pogotowia. Pojazd dachował, są poszkodowani

wiadomości wypadek
pixabay.com/diegoparra
Autor Natalia Niewczas30.10.2020

Pilne wiadomości z kraju: w jednej z wojewódzkich stolic doszło do wypadku z udziałem karetki. Niestety nie obyło się bez poszkodowanych. Karetka jechała na sygnale.

Media przekazują ważne wiadomości, 30 października doszło do niebezpiecznego wypadku. Jadąca na sygnale karetka pogotowia zderzyła się z samochodem osobowym. Pojazd dachował, trzy osoby zostały ranne.

Z ostatniej chwili: wiemy, co z dniem 1 listopada. Zapadła ostateczna decyzjaZ ostatniej chwili: wiemy, co z dniem 1 listopada. Zapadła ostateczna decyzjaCzytaj dalej

Najnowsze wiadomości z województwa łódzkiego

Do mediów docierają pilne wiadomości z województwa łódzkiego. W stolicy regionu doszło do poważnego wypadku z udziałem karetki pogotowia, pojazd dachował.

Według wiadomości przekazanych przez portal tvp.info do wypadku doszło w piątek 30 października w godzinach popołudniowych. Na rondzie Inwalidów w Łodzi karetka pogotowia zderzyła się z samochodem osobowym.

Z wiadomości docierających do mediów wynika, że w wyniku wypadku zostały poszkodowane trzy osoby. Ranni podróżowali karetką.

Szczegółowe informacje w tej sprawie przekazała policja. Funkcjonariusze podają, że karetka jechała ulicą Rokicińską w kierunku wschodnim. Niewykluczone, że wjechała na rondo na czerwonym świetle.

W tym samym czasie na rondo wjechał pojazd osobowy marki Kia - miał zielone światło. W tym przypadku zderzenia nie udało się uniknąć.

Dzisiaj grzeje: 1.Widzowie przecierali oczy ze zdumienia. Dziennikarz TVP wydał ważne oświadczenie, nikt się nie spodziewał
2.Uwaga, właśnie weszły nowe zakazy. Sytuacja w Polsce jest dramatyczna, rząd ogłosił bardzo ważne zmiany
3. Pierwsze objawy miażdżycy. Nie wolno ich lekceważyć

Pilne: Mateusz Morawiecki zapowiada, kiedy szczepionka na COVID-19 trafi do odbiorców. Początkowo skorzystają z niej jedynie wybraniPilne: Mateusz Morawiecki zapowiada, kiedy szczepionka na COVID-19 trafi do odbiorców. Początkowo skorzystają z niej jedynie wybraniCzytaj dalej

Funkcjonariusze podkreślają, że siła uderzenia była naprawdę duża - zdołała bowiem przewrócić karetkę na dach.

Jak podają do wiadomości publicznej media, w wyniku wypadku trzy osoby zostały ranne. Poszkodowana jest ratowniczka medyczna i dwóch pacjentów - wszyscy trafili do szpitala.

Osoba, która kierowała samochodem osobowym, nie została poszkodowana.

Najnowsze informacje dotyczące testów na koronawirusa. W życie wchodzą bardzo ważne zmianyNajnowsze informacje dotyczące testów na koronawirusa. W życie wchodzą bardzo ważne zmianyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerytury jednak nie tak wysokie jak myślano? Miał być raj i stos dodatków dla emerytów, będzie walka o każdy grosz
  2. Zjawisko, które nie pojawiało się od dekad. Księżyc w Halloween będzie wyjątkowy
  3. Druzgoczące słowa Krzysztofa Krawczyka o jego zdrowiu, tylko najbliżsi wiedzieli. "Wszystko w rękach Boga"
  4. Z samego rana ministerstwo zdrowia wydało nagły komunikat. Uwaga, dotyczy każdego Polaka
  5. Minister Zdrowia zabiera głos w sprawie Bożego Narodzenia. Nie na takie słowa liczyli Polacy
  6. Zamykają cmentarze na Wszystkich Świętych. Premier potwierdził, ważna wiadomość dla podróżujących
  7. Zacznie się już o godzinie 17. Protestujący ruszą z trzech miejsc, będą ogromne utrudnienia

Następny artykuł