Trwają poszukiwania 24-latki. Wyszła na spacer z psem i nie wróciła, każda informacja może być na wagę złota

wiadomości zaginiona
Facebook/Zaginieni przed laty
Autor Natalia Niewczas30.12.2020

Do mediów docierają niepokojące wiadomości, trwają poszukiwania 24-letniej Marty Karabeli. Nocą z 28 na 29 grudnia kobieta wyszła na spacer z psem, od tamtej pory nie wróciła do domu. Ostatni raz widziano ją w okolicy falochronu zachodniego przy gdańskiej plaży w Nowym Porcie.

Wiadomości o zaginięciu 24-letniej Marty Karabeli potwierdza między innymi oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. Magdalena Ciska przekazała, że zgłoszenie wpłynęło do policjantów z Komisariatu we Wrzeszczu we wtorek. O zaginięciu powiadomiła rodzina Marty Karabeli.

Media potwierdzają wiadomości o zaginięciu 24-letniej Marty Karabeli, każda informacja jest niezwykle cenna

Jak podały do wiadomości publicznej media, kobieta wyszła z domu w celu wyprowadzenia na spacer psa rasy buldog francuski. Do chwili obecnej nie wróciła do mieszkania, co potwierdza oficer prasowa Magdalena Ciska.

- Kobieta 28 grudnia w nocy wyszła z domu na spacer z psem rasy buldog francuski i do chwili obecnej nie powróciła do mieszkania - przekazuje oficer prasowa.

Wedle informacji przekazanych przez portal wydarzenia.interia.pl od chwili zgłoszenia o zaginięciu trwają intensywne czynności poszukiwawcze prowadzone przez policjantów. W akcję są zaangażowani między innymi funkcjonariusze Komisariatu Wodnego Policji oraz funkcjonariusze Straży Pożarnej.

Jeśli w Twojej rodzinie był jeden z nich, lepiej uważaj. Które nowotwory dziedziczymy najczęściej?Jeśli w Twojej rodzinie był jeden z nich, lepiej uważaj. Które nowotwory dziedziczymy najczęściej?Czytaj dalej

Do wiadomości publicznej trafiły informacje o nagraniu z miejskiego monitoringu. Kamera zarejestrowała Martę Karabelę w okolicy falochronu zachodniego w Gdańsku Nowym Porcie. Jak podają media, kobieta była tam ok. godziny 02:30 we wtorek 29 grudnia.

Dodatkowo w mediach społecznościowych pojawiła się informacja dotycząca psa zaginionej. Buldog francuski został odnaleziony w pobliżu miejsca, w którym miejska kamera zarejestrowała zaginioną.

Według doniesień mediów w dniu zaginięcia Marta Karabela miała na sobie granatową kurtkę i czarne buty. Kobieta ma ok. 160 cm wzrostu, blond włosy i ciemne oczy.

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu zaginionej. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące tej sprawy, proszone są o pilny kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu III Policji w Gdańsku przy ul. Białej 1a. Kontakt możliwy pod numerem tel: 47 741-15-22.

Zdjęcie wykorzystane w artykule zostało opublikowane między innymi na stronie “Zaginieni przed laty” na Facebooku. Jak mówi rodzina zaginionej, aż do tej pory kobieta zawsze wracała do domu.

Artykuły polecane przez redakcję Pacjenci.pl:

Następny artykuł