Wiadomości o tragicznym wypadku
fot. pixabay.com/_Alicja_
Autor Karol Zaborowski - 31 Października 2020

Dramatyczna wiadomość obiegła Polskę. Wieźli zakażonego, doszło do tragedii, jedna osoba nie żyje

Potworne wiadomości o tragicznym wypadku z udziałem karetki pogotowia obiegły polskie media. Ambulans wiozący pacjenta zarażonego koronawirusem zderzył się z innym autem. Niestety jednej z osób nie udało się pomóc.

Wiadomości o wypadku, który miał dzisiaj miejsce w miejscowości Bronisze pod Warszawą błyskawicznie obiegły polskie media. Niestety w całym zdarzeniu brał udział ambulans, który przewoził pacjenta zarażonego koronawirusem. Aktualna sytuacja w polskiej ochronie zdrowia sprawia, że karetki często są zmuszone do krążenia pomiędzy szpitalami, ponieważ wiele oddziałów jest przepełnionych i dla chorych po prostu brakuje miejsca. W tym konkretnym przypadku nie udało się uniknąć śmierci jednej z osób biorących udział w wypadki.

Panika w jednej z europejskich stolic. Mieszkańcy masowo opuszczają miasto, chodzi o obostrzeniaPanika w jednej z europejskich stolic. Mieszkańcy masowo opuszczają miasto, chodzi o obostrzeniaCzytaj dalej

Tragiczne wiadomości spod Warszawy

Do całego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej z Piastów w Broniszach. Karetka na sygnale przewoziła do szpitala pacjenta chorego na COVID-19. W wypadku oprócz ambulansu brał udział jeszcze jeden samochód osobowy. Tragiczne w skutkach zderzenie pojazdów miało miejsce około godziny 13:30.

Na miejsce oczywiście została wezwana policja. Funkcjonariusze ze względu na zagrożenie epidemiologiczne musieli zastosować specjalne względy bezpieczeństwa. Jak podaje RMF FM, załoga ambulansu nie odniosła poważnych obrażeń, czego niestety nie można powiedzieć o kierowcy drugiego pojazdu.

Dzisiaj grzeje: 1.Tajemnicza wizja Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz ma dla Polaków pewną radę
2.TVP Info: Zadziwiające sugestie w "Wiadomościach". Czy Polki i Polacy mają się obawiać?

3. Wiele osób popełnia poważny błąd przy noszeniu maseczki. Lepiej go unikać, gdyż może mieć fatalne konsekwencje

Co roku diagnozę słyszy 11 tysięcy pacjentek. Poważna choroba zbiera żniwo szczególnie wśród młodychCo roku diagnozę słyszy 11 tysięcy pacjentek. Poważna choroba zbiera żniwo szczególnie wśród młodychCzytaj dalej

Po pacjenta zarażonego koronawirusem została wysłana kolejna karetka, która zabrała go do szpitala. Jak na razie brak informacji o tym, kto dokładnie zawinił. Policja analizuje całe zdarzenie, aby stwierdzić, czy wina za wypadek, leży po stronie kierowcy karetki, czy też tragicznie zmarłego kierowcy.

Trzeba pamiętać, że jazda pojazdem uprzywilejowanym wymaga niekiedy naprawdę ryzykownych manewrów, jednak to od dobrej woli pozostałych uczestników ruchu drogowego zależy czy ustąpią pierwszeństwa karetce pogotowia. Niestety tego typu przypadki zawsze budzą dużo kontrowersji. Miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie do nich znacznie rzadziej dochodzić.

Znaleźli sposób, aby dostać się na cmentarz pomimo zakazu. Czy wszelkie granice zostały przekroczone?Znaleźli sposób, aby dostać się na cmentarz pomimo zakazu. Czy wszelkie granice zostały przekroczone?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Groźna bakteria w popularnym serze. Nawet co druga ciężarna po spożyciu może stracić ciążę
  2. Apple dodało niezwykłą funkcję do swoich smartfonów. Większość osób nie ma o niej pojęcia
  3. Druzgoczące słowa Krzysztofa Krawczyka o jego zdrowiu, tylko najbliżsi wiedzieli. "Wszystko w rękach Boga"
  4. Z samego rana ministerstwo zdrowia wydało nagły komunikat. Uwaga, dotyczy każdego Polaka
  5. Minister Zdrowia zabiera głos w sprawie Bożego Narodzenia. Nie na takie słowa liczyli Polacy
  6. A jednak, cmentarze mogą być dziś otwarte. Prezydent wydał komunikat dla jednego miasta. Tysiące Polaków wstrzymało się od podróży
  7. Ogromna awantura z policją przed domem Kaczyńskiego. Chorej kobiecie puściły nerwy

Następny artykuł