Najnowsze wieści w sprawie zaginięcia 24-latki z Gdańska. Ziścił się najgorszy scenariusz

wiadomości Marta Kabarela
pixabay.com/diegoparra
Autor Natalia Niewczas31.12.2020

Media przekazują najnowsze wiadomości w sprawie zaginięcia 24-latki z Gdańska. Niestety wiele wskazuje na to, że dziś po południu płetwonurkowie wyłowili ciało Marty Karabeli z wody. Poszukiwania młodej kobiety trwały od wtorku.

Zaledwie wczoraj przekazywaliśmy medialne wiadomości o intensywnych poszukiwaniach 24-letniej Marty Karabeli z Gdańska. Kobieta wyszła na spacer z psem. Ponieważ następnego dnia nie wróciła do domu, bliscy zgłosili jej zaginięcie na policję.

Wstrząsające wiadomości. Płetwonurkowie z Gdańska znaleźli ciało młodej kobiety

Wiadomość o zaginięciu Marty Karabeli dotarła do mediów 30 grudnia. Kobieta miała wyjść na spacer z psem nocą z 28 na 29 grudnia.

Od wtorku trwała intensywna akcja poszukiwawcza. Zaangażowano funkcjonariuszy policji, strażaków oraz płetwonurków.

Po raz ostatni kamery zarejestrowały kobietę w okolicy falochronu zachodniego. Marta Karabela była tam ok. godziny 02:00 dnia 29 grudnia.

Zacznie się już dziś, trzeba uważać. IMGW wydało ostrzeżenia pierwszego stopnia dla większości województwZacznie się już dziś, trzeba uważać. IMGW wydało ostrzeżenia pierwszego stopnia dla większości województwCzytaj dalej

Jak podaje portal wiadomości.wp.pl, Marta Karabela zostawiła w domu wszystkie dokumenty i telefon. W środę 30 grudnia w okolicy Wolnego Obszaru Celnego znaleziono psa rasy buldog francuski, z którym kobieta wyszła na spacer.

Wiadomość o odnalezieniu zwierzęcia przekazał jeden z użytkowników Facebooka. Jak napisał, zwierzę było przemoczone, chciało wracać w okolice falochronu.

- Dziś około godziny 5.30 rano znalazłem pieska, suczka buldożek francuski (...). Znalazłem ją dokładnie koło latarni z zieloną lampką przy falochronie zachodnim. (...) Po chwili udało mi się wziąć ją na ręce, lecz przeszedłem tylko około 500 metrów, bardzo się wyrywała i uciekła z powrotem pod latarnię - pisał pan Robert.

Dziś do mediów dotarły przykre wiadomości o wyłowieniu zwłok młodej kobiety z wody. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest to zaginiona Marta Karabela.

Płetwonurkowie wyłowili ciało w okolicy falochronu zachodniego. Trwa ustalenie dokładnych okoliczności śmierci kobiety.

Artykuły polecane przez redakcję Pacjenci.pl:

Następny artykuł