Witold Pyrkosz: choroba która dotyka coraz więcej osób
screen youtube.com/Super Express
Autor Karol Zaborowski - 2 Sierpnia 2020

Żal, że nie ma go już z nami. Witolda Pyrkosza zabiła choroba, którą miało lub będzie mieć większość Polaków

Witold Pyrkosz był uwielbianym aktorem, którego znały całe pokolenia. Niestety artysta przegrał walkę z chorobą, która diagnozowana jest u coraz więcej Polaków. Wielu z nas miało lub dopiero będzie mieć z nią do czynienia.

Witold Pyrkosz był doskonale znany wszystkim miłośnikom zarówno polskich filmów, jak i seriali. Aktor bardzo długo pozostawał aktywny zawodowo, jednak wraz z wiekiem było to dla niego coraz trudniejsze. W końcu artysta musiał zacząć myśleć przede wszystkim o swoim zdrowiu i odłożyć na dalszy plan swoją pracę.

Niestety wraz z czasem aktor coraz bardziej podupadał na zdrowiu, co było widać między innymi po jego grze aktorskiej. Bohater, w którego wcielał się w serialu “M jak miłość” w większości scen siedział, co było tłumaczone problemami z sercem. Pokrywało się to również ze stanem zdrowia samego aktora.

Myśleli, że 12-latek ma koronawirusa. Prawda okazała się o wiele gorszaMyśleli, że 12-latek ma koronawirusa. Prawda okazała się o wiele gorszaCzytaj dalej

Witold Pyrkosz pokonany przez chorobę, która dotyka coraz więcej osób

Oprócz problemów z sercem aktor przeszedł również zapalenie płuc, które sprawiło, że w ciężkim stanie trafił do szpitala. Niestety, jak podaje fakt, na skutek powikłań, u aktora rozwinął się udar mózgu, który ostatecznie stanowił przyczynę jego śmierci.

Udar kojarzony jest przede wszystkim z osobami starszymi i to właśnie u nich występuje najczęściej. Jednak specjaliści w ciągu ostatnich lat obserwują niebezpieczną tendencję, kiedy udar pojawia się również u osób o wiele młodszych. Zdarza się nawet, że w wieku zaledwie 30 lat diagnozowany jest u chorego, co jeszcze nie tak dawno stanowiłoby prawdziwy ewenement.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne ogłoszenie sanepidu. Trwają poszukiwania klientów restauracji, w której wykryto koronawirusa
2.Miała zapłacić mandat za odmowę obsługi klientki bez maseczki. Sąd jednak zaskoczył decyzją

Duży wpływ na to ma nasz tryb życia, który w wielu przypadkach niestety nie należy do najlepszych. Dodatkowo problemy kardiologiczne również mogą zwiększać prawdopodobieństwo wystąpienia choroby. Co gorsze, w tej kwestii Polacy również mają najlepszych statystyk.

Niestety zapalenie płuc może prowadzić do wielu niebezpiecznych powikłań tak jak w przypadku Witolda Pyrkosza. Mimo to ludzie mają tendencje do bagatelizowania tego typu chorób przez to, że występują stosunkowo często. Jest to poważny błąd, ponieważ nawet zwyczajna grypa może być śmiertelnie niebezpieczna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramatyczne informacje właśnie dotarły do mediów. Fani „M jak miłość” zdruzgotani, niestety
  2. Martyna Wojciechowska świadkiem dramatu. Podróżniczka pokazała wszystko w sieci
  3. Objawy nowotworów widoczne gołym okiem. Gdy je zauważysz, nie ma czasu do stracenia
  4. Dobre wieści. Jerzy Stuhr po raz pierwszy pojawił się na wizji po przebytym udarze
  5. Co może powstrzymać drugą falę epidemii? Naukowcy podali odpowiedź
  6. Tylko łyżka, nie mniej ni więcej i wyjdą najlepsze pod słońcem kotlety mielone

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł