Włosy można myć nie tylko szamponem
unsplash_Element5 Digital
Autor Aneta Młodawska - 5 Marca 2020

Umyły włosy płynem do higieny intymnej. Spojrzały w lustro, a efekt zaparł im dech w piersiach

Włosy są wizytówką każdej kobiety, dlatego dbamy o nie i wkładamy dużo wysiłku, by prezentowały się jak najlepiej. Istnieje mnóstwo szamponów i odżywek, których reklamy zasypują nas z każdej strony. Mało kto wpadłby jednak na to, że płyn do higieny intymnej może być świetnym preparatem poprawiającym kondycję włosów.

Włosy są dla wielu kobiet znakiem rozpoznawczym, dlatego tak ważny jest ich zdrowy wygląd. Istnieje wiele preparatów, które mają zapewniać perfekcyjny wygląd włosów, jednak zazwyczaj zawierają one mnóstwo chemii. Dużo lepszym sposobem może okazać się użycie innego płynu obecnego w niemal każdej łazience.

Okazuje się, że piękny wygląd włosów może nam zapewnić płyn do higieny intymnej. Od jakiegoś czasu po internecie krążą opinie dotyczące stosowania tego środka na włosy. Kobiety zachwalają środek za to, że dzięki niemu włosy są lśniące i miękkie.

Krzysztof Jackowski twierdzi, że wie kiedy skończy się epidemia. Swoją wizją podzielił się z PolakamiKrzysztof Jackowski twierdzi, że wie kiedy skończy się epidemia. Swoją wizją podzielił się z PolakamiCzytaj dalej

Włosy można myć nie tylko szamponem. Świetne rezultaty daje także płyn do higieny intymnej.

Kobiety, które już wypróbowały to rozwiązanie, chwalą sobie ten środek przede wszystkim za delikatne oczyszczanie i efekt miękkich włosów. Płyn do higieny intymnej szczególnie przypada do gustu kobietom zmagającym się z łupieżem. Dzieje się tak dlatego, że środki te, w porównaniu do szamponów, mają w składzie mniej środków konserwujących i spieniających, które wysuszają skórę. Zaliczają się do nich parabeny i tzw. SLS, znajdujące się w wielu popularnych szamponach.

Płynów do higieny intymnej można używać również w zastępstwie żelu do mycia twarzy. Ich naturalny skład nie podrażnia skóry tak jak zwykłe mydła. Nie wszystkie jednak środki do higieny intymnej dostępne w drogeriach mają takie same składy. W niektórych z nich zdarzają się bowiem nawet alkohole. Warto zatem zerknąć na skład kosmetyku, przed jego zakupem. Alkohol kryje się też pod nazwami, w których pojawia się "glycol” (np. butylene glycol). Jeśli widzimy którąś z nich na opakowaniu kosmetyku, to znak, że należy poszukać jego lepszego odpowiednika.

Dzisiaj grzeje: 1.Trzy osoby zmarły w Bytomiu na skutek zatrucia. Niebezpieczny gaz wydobywał się wadliwego pieca

2. Uwielbiana aktorka zrobiła niemożliwą rzecz na pogrzebie Królikowskiego. Nigdy nie widzieliśmy takiego zachowania

Znając szerokie zastosowanie płynu do higieny intymnej, warto wykorzystać tę wiedzę podczas kolejnego pakowania się na wyjazd. Dzięki temu zapewnimy sobie więcej miejsca w walizce i zaoszczędzimy pieniądze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach
  2. TVP w piękny sposób uhonoruje Pawła Królikowskiego. Znamy plan prezesa
  3. Miód niesie ze sobą wiele korzyści dla zdrowia. Jak rozpoznać ten prawdziwy?
  4. Na temat wirusa z Wuhan krąży wiele informacji. Niektóre z nich mijają się z prawdą
  5. Tragiczna śmierć 7-latki. Przeszła zabieg powszechny wśród dzieci
  6. Dziś uważaj za kółkiem. Policja wlepi mandat na 500 zł, a nawet odbierze prawko

Następny artykuł