Wojciech Cejrowski poprosił o modlitwę
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 16.07.2014 Promocja ksiazki Wojciecha Cejrowskiego N/Z:Cejrowski Wojciech
Autor Klaudia Gaicka - 6 Sierpnia 2020

Wojciech Cejrowski ma poważne problemy ze zdrowiem? Podróżnik opublikował bardzo niepokojący wpis

Wojciech Cejrowski zachował się inaczej niż zwykle. W zwyczaju miał prosić o modlitwę o innych, a tym razem poprosił o modlitwę w swojej intencji. Fani są zmartwieni, nikt nie wie, jaki jest powód prośby znanego podróżnika. Zastanawiająca jest również patronka, której wizerunek Cejrowski udostępnił wraz z prośbą.

Wojciech Cejrowski jest znanym polskim podróżnikiem, dziennikarzem i showmanem. Swoją popularność zyskał przede wszystkim dzięki swoim programom i książkom. Wiele z nich stało się prawdziwymi hitami, trafiając w gusta wielu Polaków i nie tylko. Książki takie jak „Rio Anaconda”, czy „Gringo wśród dzikich plemion” szybko zostały okrzyknięte arcydziełami w swoim gatunku.

Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Zaginiony piłkarz odnaleziony martwySpełnił się najczarniejszy scenariusz. Zaginiony piłkarz odnaleziony martwyCzytaj dalej

Wojciech Cejrowski poprosił o modlitwę w swojej intencji. Fani zastanawiają się, co się stało

Jego program pt. „Boso przez świat” latami gromadził przed telewizorami tysiące widzów. Wielu z nich go uwielbia, ale są i tacy, którym jego styl bycia, delikatnie mówiąc, nie odpowiada. Jedno jest pewne, ciężko obok niego przejść obojętnie. Wiara katolicka ma duży wpływ na działania dziennikarza, dlatego wielokrotnie udzielał się on charytatywnie. Dziś publicysta zdecydował się poprosić o pomoc nie dla innych, lecz dla siebie. Jak sam przyznaje, jest to dla niego nowe.

- Chyba nigdy nie prosiłem tu Państwa o modlitwy wprost za mnie. Prosiłem dla innych: dla Alfie Evansa, dla tego chłopca w zeszłym roku w Nadarzynie, który miał się nie urodzić… - zaczął tytułem wstępu.

Dziennikarz i autor wielu ciekawych książek poprosił o modlitwę w swojej intencji.

- Teraz bardzo proszę wprost w mojej intencji. Z całą mocą, jaką tylko kto ma w swoim zasięgu. Jutro w Gdańsku nadal będę zbierał dla innych, ale tu i teraz proszę za mnie. - zakończył krótko.

Intencja podróżnika wzbudziła wśród jego fanów ogromne poruszenie. Niestety nikt nie wie, co tak naprawdę dzieje się z Cejrowskim. Fani dziennikarza są bardzo zaniepokojeni.

Dzisiaj grzeje: 1. Szumowski ogłosił powrót obostrzeń. Obowiązkowe maseczki w każdym miejscu wracają do aż 19 powiatów
2. Biedronka rusza z hitową akcją, aż 12 dostaniesz za darmo. Musisz się jednak spieszyć

Wojciech Cejrowski, umieszczając wpis, dodał do niego obraz Matki Bożej z Guadalupe, czyli patronki Meksyku i obu Ameryk. Podróżnik słynie ze swojej miłość do tego kraju. Matki Boska z Guadalupe jest również patronką dzieci nienarodzonych.

Wraz z całą redakcją portalu Pacjenci.pl trzymamy kciuki za Wojciecha Cejrowskiego. Mamy nadzieję, że modlitwy fanów i siła boża doda mu wystarczająco sił, aby uporać się z problemem, którego dotyczył wpis.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wąż grasuje po warszawskim osiedlu. Rada osiedla ostrzega, uważajcie
  2. Ile naprawdę zarabiają księża? Media dotarły do konkretnych liczb, wielu będzie zadziwionych
  3. Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Zaginiony piłkarz odnaleziony martwy
  4. Wojciech Cejrowski ma poważne problemy ze zdrowiem? Podróżnik opublikował bardzo niepokojący wpis
  5. Kiedy czeka nas prawdziwe nasilenie epidemii? Niepokojące słowa prezesa PAN
  6. Wnuczek zafundował 87-letniej babci makijaż, który odmłodził ją o kilkadziesiąt lat

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł