wośp opuszcza ważna osoba
https://www.youtube.com/ Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Autor Klaudia Gaicka - 7 Maja 2020

Niespodziewana wiadomość. WOŚP opuściła kluczowa osoba

WOŚP opuściła w ostatnim czasie jedna głównych z twarzy fundacji. Mężczyzna od prawie 20 lat aktywnie działał u boku Jurka Owsiaka. Na swoim Facebook'owym profilu oświadczył, że rozstaje się z fundacją w przyjacielskiej atmosferze, nie podał jednak konkretnych powodów swojej decyzji.

WOŚP opuściła ostatnio kluczowa dla fundacji osoba. Mowa o Krzysztofie Dobies, który był prawą ręką Jurka Owsiaka od 19 lat. Przy okazji działań związanych z fundacją, byli w ostatnich latach praktycznie nierozłączni.

Artur Barciś opublikował niewiarygodny list skierowany do pielęgniarki. Ludzka niegodziwość nie zna granicArtur Barciś opublikował niewiarygodny list skierowany do pielęgniarki. Ludzka niegodziwość nie zna granicCzytaj dalej

WOŚP opuściła jedna głównych z twarzy fundacji

Były rzecznik Wielkiej Orkiestry wspomina, że gdy poznawał fundację, był bardzo młodą osobą. Dziś wyraża ogromną wdzięczość dla wszystkich współpracowników, organizatorów oraz dziennikarzy, którzy towarzyszyli mu przez te lata współpracy.

- To była cudowna, magiczna, pełna fantastycznych chwil i emocji, wieloletnia i niezapomniana przygoda. Wszystkie te lata ukształtowały mnie takim, jakim dziś jestem. Dały mi wiedzę, doświadczenia, ale także system wartości i filarów, na których zbudowałem swój osobisty i zawodowy świat. To coś, co będzie mi towarzyszyło do końca świata i jeden dzień dłużej i za co jestem i będę Orkiestrze dozgonnie wdzięczny - napisał na swoim profilu Facebook’owym Krzysztof Dobies.

Jak podaje Onet, Krzysztof Dobies zaświadczył, że z fundacji odszedł za porozumieniem stron i w nieustających szacunku. Nie podał jednak dokładnych powodów rezygnacji, wskazał jedynie, że są osobiste. Poinformował dodatkowo, że jego stanowisko przejmuje Anna Jadwiga Orzech, która była dotychczas jego zastępczynią. Anna Jadwiga Orzech również działa w Orkiestrze od wielu lat i pracowała razem z Krzysztofem w tym samym dziale w fundacji WOŚP.

- Nigdy nie uda mi się podziękować wszystkim, którym chciałbym to ważne słowo osobiście przekazać – dziękuję. Przede wszystkim Jurkowi Owsiakowi, Dzidzi i Zarządowi Fundacji za zaufanie i wszystko to, co przez ten jakże długi czas razem przeżyliśmy. Kiedy się poznawaliśmy, byłem młokosem poznającym świat i jego jakże nieraz skomplikowane niuanse. Czerpałem zawsze z Waszej skarbnicy wiedzy i doświadczenia i nadal będę to robił. I zawsze pozostaję do Waszej dyspozycji - napisał były rzecznik

Dzisiaj grzeje: 1.Minister Szumowski ostrzega. Wkrótce może czekać nas ponowne zamrożenie gospodarki

2. Szumowski odpowiedział, co z wakacjami 2020. Odpowiedź zdumiewa, Polacy nie będą zadowoleni

Fundacja w ostatnim czasie bardzo aktywanie działa wspierając Polskie szpitale w nierównej walce z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. Ostatnio pisali na swojej stronie o kolejnym zamówieniu mającym trafić do pracowników służby zdrowia, tym razem jest to 50 tys. Kombinezonów ochronnych. W sumie zaangażowanie Wielkiej Orkiestry w walkę z koronawirusem osiągnęło wartość 30 mln złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie wymaga pieczenia, umiejętności i nietypowych składników. Bajecznie proste ciasto robi się niemal samo
  2. Znamy termin wyborów. Jest oficjalne porozumienie
  3. Meghan Markle zmieniła się nie do poznania. Widzowie byli zaskoczeni, gdy zobaczyli twarz żony księcia Harry'ego
  4. Najnowsze ustalenia dotyczące koronawirusa. Dotarł do Europy znacznie wcześniej niż zakładano
  5. Niepokojące wyznania lekarki na temat polskiej służby zdrowia. Rażące niedopatrzenia i procedury, które nie mają sensu
  6. Jedno ze świadczeń ZUS możesz pobrać aż 3 razy. W grę wchodzi nawet kilka tysięcy złotych

Następny artykuł