Wypadek w Pyrzowicach
.
Autor Barbara Bujar - 11 Października 2020

Media obiegła tragiczna wiadomość. Są ofiary śmiertelne

Wypadek w Pyrzowicach. W niedzielę na trasie ekspresowej S1 doszło do zderzenia dwóch samochodów. Na miejscu od razu pojawiły się służby ratunkowe. Lekarz stwierdził zgon trzech osób. Sprawą wyjaśniania okoliczności zajęła się prokuratura. Znany jest już prawdopodobny powód wypadku.

Wypadek, do którego doszło w niedzielę rano, miał miejsce w pobliżu lotniska w Pyrzowicach. Zderzenie dwóch aut osobowych nastąpiło niedaleko węzła na drodze ekspresowej A1. Chwilę później rozpoczęła się dramatyczna akcja ratunkowa. Jedna z osób uczestniczących w wypadku była zakleszczona w samochodzie. Ratownicy od razu przystąpili do udzielenia jej pomocy. Zajęli się także pozostałymi poszkodowanymi.

Odeszła zapomniana, była ogromną gwiazdą Polsatu. Zmagała się z bardzo ciężką chorobą, walczyła do końcaOdeszła zapomniana, była ogromną gwiazdą Polsatu. Zmagała się z bardzo ciężką chorobą, walczyła do końcaCzytaj dalej

Dramatyczny wypadek w Pyrzowicach. Nie żyją trzy osoby

Jak informuje serwis internetowy Radia Zet, odcinek drogi S1, na którym doszło do zderzenia pojazdów, jest bardzo często używany między innymi przez pasażerów Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice. W niedzielę rano w wyniku wypadku został zamknięty, a kierowcom wyznaczono objazd drogą krajową nr 78. Utrudnienia przy węźle przewidywane były nawet do późnego popołudnia. Na miejscu toczyła walka o życie poszkodowanych.

Na drodze S1 oprócz ratowników medycznych pojawili się także funkcjonariusze policji i prokurator. Kiedy pierwsi próbowali pomóc rannym pasażerom, drudzy rozpoczęli badać szczegóły zdarzenia. Okazało się, że w wypadku udział wzięły cztery osoby. Dwie z nich jechały oplem corsą od strony autostrady A1 w kierunku Siewierza. To właśnie kierowca tego pojazdu miał przemieszczać się z nadmierną prędkością i uderzyć w jadącą prawidłowo skodę superb. Trzech podróżujących zginęło na miejscu.

- Trzy osoby zginęły w zderzeniu opla i skody, do którego doszło w niedzielę rano w pobliżu węzła drogi ekspresowej S1 nieopodal lotniska w Pyrzowicach – potwierdził jeden z policjantów.

Wśród ofiar znalazł się kierowca opla corsy i jego pasażerka. Zgon stwierdzono także u pasażera skody, którego ratownicy musieli wyciągnąć ze zmiażdżonego samochodu. Do szpitala z licznymi obrażeniami trafił natomiast kierowca skody. Dalsze szczegóły w sprawie będzie ustalała prokuratura.

Dzisiaj grzeje: 1.Wczesne objawy niewydolności serca. Łatwo je przeoczyć
2.Emeryci i renciści zagrożeni? Obecna sytuacja wymaga potężnych cięć
3.Zrozpaczona mama przedstawiła ważny apel. Nie widziała swojego dziecka od 6 tygodni

Prawdziwe przyczyny śmierci Marii Czubaszek są zupełnie inne. Ujawniono z czym naprawdę się zmagała, smutnePrawdziwe przyczyny śmierci Marii Czubaszek są zupełnie inne. Ujawniono z czym naprawdę się zmagała, smutneCzytaj dalej

- Na miejscu wypadku nadal pracują policjanci pod nadzorem prokuratora – informował kom. Paweł Łotocki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 20 osób nie żyje, prawdziwy dramat. Wszyscy jechali jednym autobusem do zagranicznej świątyni
  2. Księżyc pod lupą europejskich astronomów. Tak dokładnych badań jeszcze nigdy nie prowadzono
  3. Uczniowie zapowiadają protest. Boją się o siebie i bliskich
  4. Umarł w karetce przed szpitalem. Nie mieli dla niego miejsca
  5. Fani pogrążyli się w żałobie. Odszedł wspaniały artysta
  6. Policjanci znaleźli w sklepie woreczek, zawartość ich onieśmieliła. Teraz szukają szczęśliwego właściciela
Wracają godziny dla seniorów. Jest jednak poważna zmianaWracają godziny dla seniorów. Jest jednak poważna zmianaCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykuł