wypadek zabił nastolatka
Fot. pixabay.com/ pasja1000
Autor Klaudia Gaicka - 18 Czerwca 2020

Tragiczny wypadek drogowy. Nastolatek wjechał pod koła nadjeżdżającego auta

Wypadek okazał się śmiertelny dla 14-letniego chłopca, który jechał rowerem po ulicy. Sprawę bada policja. Pamiętajmy, aby zachować ostrożność, niezależnie od tego, czy kierujemy autem, czy jedziemy rowerem.

Wypadek 14-letniegochłopca na rowerze jest ogromną tragedią dla jego rodziny i najbliższych. Należy zachować szczególną ostrożność, poruszając się rowerem po jezdni. Niczym niechronione ciało ma znikome szanse w bliskim kontakcie z kilkoma tonami rozpędzonej stali.

Ministerstwo Zdrowia ujawniło plan dla uczniów na następny rok. Wielu rodziców jest oburzonychMinisterstwo Zdrowia ujawniło plan dla uczniów na następny rok. Wielu rodziców jest oburzonychCzytaj dalej

Wypadek w woj. małopolskim. Nie żyje 14-letni chłopiec

Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu w Sędziczowej (w woj. Małopolskim). We wtorek około 16:30 nastolatek został potrącony przez samochów marki BMW.

Jak podaje portal o2.pl, chłopak z wypadku został bardzo ciężko ranny. Początkowo 14-latek był pół godziny reanimowany na miejscu. Po tym czasie Lotnicze Pogotowie Ratunkowe przetransportowało go do szpitala w Krakowie. Niestety nie udało się go uratować, dzień po wypadku policja przekazała tragiczne wieści.

– Jego stan określany był jako krytyczny. Niestety mimo wysiłków lekarzy nie udało się uratować życia dziecka – wyjaśnił asp. sztab. Grzegorz Szczepanek, rzecznik gorlickiej policji.

Po przyjeździe policja zbadała trzeźwość kierowcy samochodu. Test dowiódł, że 29-latek był trzeźwy. Ze wstępnych informacji udzielonych przez policję wynika, że 14-letni chłopiec jadący rowerem zjechał z drogi podporządkowanej bezpośrednio przed bwm.

Dzisiaj grzeje: 1. Goście programu TVP nie wierzyli własnym uszom. Zaskakujące słowa dziennikarza stacji

2. Możesz dostać nawet 31 tys. zł. Najpierw musisz jednak złożyć wniosek

– Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod kierunkiem prokuratora, decyzją którego obydwa pojazdy zostały przewiezione na policyjny parking, gdzie poddane zostaną dalszym oględzinom. Wszelkie okoliczności zdarzenia wyjaśni śledztwo Prokuratury Rejonowej w Gorlicach – powiedział asp. sztab. Grzegorz Szczepanek.

Sytuacja, choć tragiczna, niestety nie jest odosobniona. Każdego roku wielu młodych (i starszych również) ludzi ginie pod kołami samochodów. O zachowaniu ostrożności powinni pamiętać nie tylko fani rowerów, ale i kierowcy samochodów. Kierowca jadącego BMW mimo tego, że prawdopodobnie nie zawinił, jednak do końca życia będzie żył ze świadomością, że jego samochód zabił dziecko.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna powódź w Warszawie. Auta dosłownie utonęły na ulicy. Sytuacja jest dramatyczna
  2. 1 lipca będzie przełomową datą. Zapadła decyzja, wielu przeżyje potężne rozczarowanie
  3. Światowe media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje 16-letnia mistrzyni
  4. Pierwsze objawy raka kości. Absolutnie nie należy ich lekceważyć
  5. Kobieta była pewna, że jest w ciąży. Okazało się, że cierpi na poważną chorobę
  6. Kolejna kuriozalna manipulacja TVP Info. Stwierdzenie, jakie padło w jednym z artykułów zwala z nóg, chodzi o Rafała Trzaskowskiego

Następny artykuł