Wypadek samochodowy w Baczkowie
unsplash.com/camilo jimenez
Autor Barbara Bujar - 18 Lipca 2020

Tragedia w Małopolsce. Nie żyje 4 mężczyzn

Wypadek, do którego doszło wczoraj w Baczkowie, miał miejsce tuż przed północą. Czterej mężczyźni podróżowali samochodem i nagle wypadli z drogi. Akcja ratunkowa została podjęta natychmiastowo. Niestety, żadnego z poszkodowanych nie udało się uratować.

Wczoraj przed północą doszło do tragicznego zdarzenia. Jak podaje RMF24, czterech mieszkańców powiatu bocheńskiego w województwie małopolskim podróżowało autem. Kierowca, który był najmłodszy, miał 24 lata, natomiast najstarszy pasażer to mężczyzna w wieku 38 lat. Wspólna przejażdżka nie skończyła się dla nich szczęśliwie. Krótko przed północą ich samochód wypadł z trasy i spowodował wypadek. Rozpoczęła się walka o życie wszystkich czterech poszkodowanych.

Łukasz Szumowski może zostać oddany do dymisji? SE podał listę ministrów do wymianyŁukasz Szumowski może zostać oddany do dymisji? SE podał listę ministrów do wymianyCzytaj dalej

Dramatyczny wypadek w Baczkowie. Na miejscu od razu pojawiły się wszystkie służby ratunkowe

24-letni mężczyzna kierował samochodem marki Peugeot. W pewnym momencie nie zapanował nad pojazdem, który wypadł z łuku drogi i z ogromną siłą uderzył o stojący nieopodal betonowy mostek. Ze wstępnych doniesień wynika, że mogło być to spowodowane śliską i mokrą po deszczu nawierzchnią.

Siła, z jaką doszło do zderzenia, spowodowała, że wszyscy mężczyźni doznali bardzo poważnych obrażeń. Ich stan zdrowia określili medycy, którzy w towarzystwie straży pożarnej i policji błyskawicznie pojawili się na miejscu wypadku.

- Poważny wypadek samochodu osobowego. W wyniku zdarzenia 4 osoby zostały poszkodowane. Strażacy podejmują działania przy pomocy sprzętu hydraulicznego w celu wydobycia osób poszkodowanych z pojazdu (...) Wszystkie służby pracują na miejscu zdarzenia, droga całkowicie zablokowana! Zachowajcie ostrożność - czytamy na Facebooku bocheńskiego portalu ratowniczego, który na bieżąco aktualizował przebieg akcji ratunkowej.

Podjęta walka o życie mężczyzn niestety nie zakończyła się pomyślnie. Śmierć trojga z nich stwierdzono już na miejscu. Jeden z poszkodowanych trafił do szpitala, gdzie przetransportowali go ratownicy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Tam jednak również nie potrafili mu pomóc. Mężczyzna zmarł około 3:00. Potwierdził to sierżant sztabowy Bartosz Izdebski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, którego cytuje RMF4.

- Około godziny 23 w miejscowości Baczków w powiecie bocheńskim kierowca samochodu peugeot zjechał z łuku drogi i uderzył w betonowy przepust. W samochodzie znajdowały się 4 osoby, wszystkie osoby nie żyją. Czwarta osoba zmarła po godzinie 3 w nocy w szpitalu – czytamy.

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Janda dostała wiadomość ze szpitala od Jerzego Stuhra. Znamy jej treść

2. Surowe kary dla grzybiarzy. Z lasu wyjedziesz z koszem grzybów, ale może też z wysokim mandatem

Wypadek doprowadził do dużych utrudnień drogowych. Trasa wojewódzka, która łączy Bochnię z Nowym Brzeskiem została zablokowana na kilka godzin. Dodatkowo na miejscu cały czas działa policja i prokuratura. Funkcjonariusze zbierali dowody, które mogłyby pomóc w wyjaśnieniu szczegółów zdarzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tramwaj potrącił mężczyznę. Jego stan jest ciężki
  2. Podczas karmienia piersią przestała reagować. Luna miała tyko trzy dni;
  3. Maseczki mogą zniknąć z przestrzeni publicznej? Ważne słowa Ministra Zdrowia
  4. Chcą znaleźć w Polsce azyl. Uciekli wraz z chorym na autyzm synem
  5. Rząd luzuje kolejne obostrzenia dotyczące epidemii. Profesor Simon ostrzega
  6. https://swiatradosci.pl/mama-170720-bw-policja-uratowala-dziecko

Następny artykuł