wypadek bryczki
fot. https://pixabay.com/ Steppinstars
Autor Natalia Niewczas - 31 Sierpnia 2020

Czwórka dzieci w szpitalu. Sprawca wypadku uciekł nie udzielając pomocy

Wypadek w województwie świętokrzyskim. Do zdarzenia doszło w powiecie jędrzejowskim, gdzie z wolnego czasu i ładnej pogody chciały skorzystać dwie matki z dziećmi. Rodzinne chwile zakończyły się wizytą w szpitalu.

Wypadek, do którego doszło w powiecie jędrzejowskim, wywołał burzliwe emocje. Choć takie zdarzenie zawsze niesie ze sobą stres, ten przypadek jest szczególny - sprawca postanowił wyrzec się odpowiedzialności i uciekł. Dla niego tym razem może nie skończyć się jedynie na zszarganych nerwach.

Koronawirus zmutował. Specjaliści przedstawili ważną wiadomośćKoronawirus zmutował. Specjaliści przedstawili ważną wiadomośćCzytaj dalej

Wypadek bryczki w województwie świętokrzyskim

Ten wypadek oburzeni świadkowie będą wspominać zapewne jeszcze długo. Według doniesień portalu rmf24.pl na terenie zespołu zamkowego w Sobkowie, zlokalizowanym w województwie świętokrzyskim, doszło do niespodziewanego przewrócenia się bryczki. Pojazdem podróżowały dwie matki z czwórką dzieci w wieku od 3 do 8 lat.

Jak podaje nadkomisarz Kamil Tokarski, bryczka przewróciła się bez wyraźnego powodu. Wszyscy podróżujący nią pasażerowie wypadli, podczas gdy sprawca zdarzenia uciekł, rezygnując z udzielania poszkodowanym jakiejkolwiek pomocy. Co wzbudziło szczególną trwogę świadków, ciężar wozu przygniótł jedno z dzieci.

- Jedno z dzieci zostało przygniecione. Do szpitala ostatecznie zabrano czworo dzieci - trzy dziewczynki w wieku 7-8 lat i trzyletniego chłopca - informuje oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Dzieci przewieziono do szpitala. Szczęśliwie żadne z nich nie było poważnie ranne, lekarze potwierdzili, że odniesione obrażenia w żaden sposób nie zagrażają życiu najmłodszych. Jak się okazało, za niespodziewane przewrócenie bryczki odpowiadał nietrzeźwy stan woźnicy.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażająca prawda o kuchenkach gazowych. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę
2. Zrobiła zakupy w Biedronce. Po wyjściu dostała wezwanie do zapłaty dodatkowych 90 zł, powód wprawia w oniemienie

U 53-latka, który uciekł z miejsca zdarzenia, stwierdzono niemal 0,8 promila alkoholu we krwi, funkcjonariusze znaleźli go w domu. Mężczyzna został zatrzymany; grozi mu kara dwóch lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: policja weszła do stołecznego ratusza. Funkcjonariusze szukają i zabezpieczają dokumenty
  2. Jarosław Kaczyński ma się czego wstydzić? Światło dzienne ujrzały zadziwiające fakty z przeszłości
  3. Nagła zmiana dotycząca najnowszych obostrzeń. Nikt się nie spodziewał
  4. Tysiące Polaków otrzymało pilny alert. Skażona woda w rzece
  5. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat. Mamy oficjalne potwierdzenie
  6. Córka Andrzeja Gołoty wygląda oszałamiająco. Na zdjęciach jest jak mama w młodości

Następny artykuł