wypieki twarz zima
fot: pxfuel.com
Autor Karol Zaborowski - 29 Stycznia 2020

Za oknem plucha a na twarzy sucha skóra? Koniecznie zadbaj o odpowiednie nawilżenie

Zima to pora roku w podczas której praktycznie każdy z nas boryka się z problemami suchej skóry. Wiatr i niska temperatura to czynniki na które nie mamy wpływu. Możemy natomiast starać się przeciwdziałać i dbać o należytą profilaktykę. Sucha skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji, a do tego potrzebujemy wysokiej jakości preparatów.

Spośród szerokiej gamy kosmetyków najczęściej sięgamy po kremy. Są bardzo proste w użyciu i zapewniają nam pielęgnację o każdej porze w każdym miejscu. Jednym z wartych polecenia wyrobów jest silnie nawilżający krem Super Aqua firmy Missha. Koreański producent jest znany z wysokiej jakości swoich wyrobów. Wszystkie wyroby są wykonane z naturalnych składników także nie musimy się obawiać o faszerowanie swojego organizmu niepożądaną “chemią”. Krem Super Aqua zapewnia skórze blask i dba o jej odpowiednią odbudowę. Ekstrakt ze śluzu ślimaka który znajdziemy w składzie to substancja silnie odbudowująca strukturę zniszczonej skóry. Kompozycja użytych składników zapewni nam ochronę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, zadba o czystość i uczucie świeżości. Kosmetyk możemy używać do codziennego stosowania, a już po pierwszym użyciu zobaczymy efekty.

Krem Super Aqua otrzymamy w promocyjnej cenie korzystając z ponad -32% zniżki. Jest to to doskonały zakup w bardzo atrakcyjnej cenie. Obecna aura nie sprzyja ochronie naszej skórze także warto pochylić się nad okazją i zaopatrzyć się w produkt pewnej i cenionej marki. Przy tym wszystkim Super Aqua jest również bardzo wydajnym kremem, także 52 mililitrowe opakowanie starczy nam na dłuższy czas.

Następny artykuł