zawał serca zastał wokalistę znanego polskiego zespołu
fot. https://www.youtube.com/ Radio Poznań
Autor Klaudia Gaicka - 29 Maja 2020

Polski wokalista w szpitalu. Przeszedł zawał serca

Zawał serca znanego polskiego wokalisty zespołu. Całe szczęście mężczyzna uzyskał odpowiednią pomoc i już dochodzi do siebie w gdańskim szpitalu. Jego wpis w mediach społecznościowych bardzo poruszył fanów. Doczekał się setek reakcji i komentarzy.

Zawał serca trafił się artyście w bardzo złym czasie, kiedy większość służby zdrowia skupia się wokół koronawirusa SARS-CoV-2. Całe szczęście Krzysztof Jaryczewski uzyskał pomoc w szpitalu w Gdańsku i powoli dochodzi do siebie.

Katarzyna Dowbor opowiedziała o swojej chorobie. Wszystko zaczęło się niewinnieKatarzyna Dowbor opowiedziała o swojej chorobie. Wszystko zaczęło się niewinnieCzytaj dalej

Zawał serca u wokalisty

O swoim zdrowotnym wypadku poinformował fanów wczoraj wieczorem (27 maja) za pomocą mediów społecznościowych. Artysta umieścił na swoim facebooko’wym profilu wpis dotyczący całego zdarzenia. Ku wytchnieniu swoich fanów, Krzysztof wszystko dokładnie opisał.

– Show must go on. Morfinę dali, sprężynkę wsadzili i jedziem dalej. Dziękuję za wasze wsparcie... let’s rock’n roll i do przodu... podziwiam lekarzy, pielęgniarki, personel zawsze, zwłaszcza w tych czasach... dla nich wielkie nomen omen serce już Ok, ale był dość rozległy zawał. Sam się doczłapałam, zamiast wezwać karetkę... już dostałem lekki oprd... za co też dziękuję – poinformował mężczyzna na Facebooku.

Jego post zdobył setki reakcji i komentarzy. Fani bardzo poruszeni jego stanem życzą mu, jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Jak podaje portal Fakt.pl, to nie pierwsze problemy muzyka ze zdrowiem. W 2017 roku Krzysztof miał przeszczep wątroby, ponieważ lekarze stwierdzili jej marskość. Co więcej, wewnątrz była również obecna zmiana nowotworowa.

– Drugi raz dostałem kredyt zaufania. Pierwszy raz był wtedy, gdy udało mi się wyjść z uzależnienia – powiedział, udzielając wywiadu dla Radia Zet.

Być może problemy zdrowotne muzyka są powikłaniami po jego hucznym życiu jeszcze w latach osiemdziesiątych. Wtedy też za sprawą nadużywania napojów i substancji wyskokowych doznał porażenia strun głosowych. Przez jakiś czas nie mógł za bardzo śpiewać ani mówić. Artysta ma świadomość tego, jak bardzo nadszarpnął już swoje zdrowie.

– Na razie wyczerpałem trzy życia i nie wiem, czy zostało jeszcze zapasowe... lepiej nie sprawdzać – podsumował szpitalne przygody.

Dzisiaj grzeje: 1. 16 lat czekała na postawienie diagnozy. Jej objawy były książkowe

2. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Tym razem w kościele, pilny apel do wiernych

Na sam koniec wpisu Krzysztof wspomniał jeszcze o swoim najnowszym klipie.

– Przy okazji niezła promocja clipu. Dozobaczyska na szlaku – zażartował wokalista.

Wraz z całą redakcją również trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gotujesz rosół na kurczaku? Nie zapominaj o triku naszych babć, dzięki niemu zmysł smaku orbituje
  2. Żona Łukasza Szumowskiego nie wytrzymuje. Chce ujawnić całą prawdę
  3. Gwiazda "Pierwszej miłości" została pogryziona przez psa, którego przygarnęła ze schroniska. Niemal nie straciła oka
  4. 26 latka trafiła do szpitala z kołataniem serca. Przyczyna jej stanu zdrowia wprawiła wszystkich w osłupienie
  5. Pierwsze objawy guza mózgu. Gdy się pojawią, trzeba działać szybko
  6. W Sejmie przeszła bardzo ważna ustawa. W ostatniej chwili wprowadzono niezwykle istotną poprawkę

Następny artykuł