zdrada na porodówce
pixabay Parentingupstream
Autor Klaudia Gaicka - 28 Lipca 2020

W trakcie porodu dowiedziała się o zdradzie męża. Porażająca sytuacja nastąpiła chwilę póżniej

Zdrada ciężarnej kobiety wydaje nam się czymś niewyobrażalnie złym. Mężczyzna ze Stanów Zjednoczonych prawie w tym samym czasie zapłodnił dwie kobiety. Jego pech chciał, że spotkały się na porodówce, kiedy obie zaczęły rodzić. Udostępniono nagranie, na którym słychać krzyki rodzącej, zdradzonej kobiety.

Zdrada jest jednym z najgorszych doświadczeń, jakie możemy przeżyć. W momencie, kiedy najbliższa osoba wbija nam nóż w plecy, niewielu z nas wie, jak sobie poradzić. Na zdradzie cierpi nie tylko duma, ale i samoocena zdradzonej osoby. Wszystkie plany, które miała wraz z ukochaną osobą, nagle legną w gruzach.

Zdrada jest tym, czego na ogół nie życzymy nawet najgorszemu wrogowi. Ci z nas, którzy mieli z nią styczność, wiedzą, jak wielki ból i zawód może sprawić. U jej przyczyn eksperci upatrują się wielu różnych czynników, niestety często nie można ich wszystkich wyeliminować, tak aby mieć pewność, że ukochana osoba będzie nam wierna.

Ministerstwo Zdrowia ostrzega. Nawet niewielka dawka działa rakotwórczoMinisterstwo Zdrowia ostrzega. Nawet niewielka dawka działa rakotwórczoCzytaj dalej

Zdrada mężczyzny wyszła na jaw na porodówce, gdzie rodziły jednocześnie jego żona i kochanka. Udostępniono nagranie

W jednym ze szpitali w Stanach Zjednoczonych doszło do szokującej sytuacji. Tamtejsza położna zamieściła nagranie z porodówki na serwis Reddit. Jak podaje portal Fakt.pl, wywołało ono ogromną falę komentarzy i podzieliło internautów.

Położna nagrała kobietę, która dowiedziała się o romansie swojego męża podczas porodu. Chyba nie można sobie wyobrazić gorszych okoliczności. Kobieta spotkała na sali porodowej kochankę męża, która również zaczęła rodzić. Co prawda na filmie nie widać kłócących się postaci, jednak słuchać krzyki i wrzaski rodzącej, zdradzonej kobiety. Raban, który został wzniesiony, nie był wywołany porodem, tylko emocjami przyszłej mamy, która dowiedziała się o zdradzie ukochanego męża. Okazało się, że kochanka jej męża zaszła w ciążę w tym samym czasie. Film ujawnił przykrą prawdę o związku pary. Zrozpaczona i zła kobieta miotała przekleństwa w kierunku męża, a on odpowiedział jej by “się zamknęła”.

Dzisiaj grzeje: 1. Minister Szumowski postawił sprawę jasno. Wielu Polaków nie może uwierzyć
2. Fatalne, nagłe doniesienia na antenie RMF. Badania przesiewowe potwierdziły najgorsze, od jutra do środy planują przebadać 1, 4 tys. osób
3. Lidl szarżuje z promocjami. Kiełbasa po złotówce, ćwiartki z kurczaka za niecałe 3 zł

Komentujący byli bardzo podzieleni. Część z nich wyrażała współczucie dla rodzącej, inni żartowali o niewiernym mężu, który musiał się pewnie modlić o to, by nie zaczęły rodzić w tym samym czasie i głowić się nad tym, jak niepostrzeżenie podpisać obydwa akty urodzenia. Znaleźli się również tacy, którzy nie wierzyli w prawdziwość nagrania przedstawionego przez anonimową położną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kim tak naprawdę jest Agnieszka Kotońska z ”Gogglebox”? Widzowie nie mieli pojęcia
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Pilne upomnienie w stronę TVN przez KRRiT, zarzucono publicznie kłamstwo Justynie Pochanke. Czy dlatego odeszła?;
  4. Pilna akcja ratunkowa na wodzie. Nagle załamała się pogoda, dzieci nie mogły wrócić na brzeg
  5. Wszyscy czekali, Morawiecki w końcu przemówił w Polsacie nt. Szumowskiego. Rozwiał wątpliwości co do przyszłości ministra
  6. Podczas transmisji na żywo widz zauważył podejrzany szczegół na szyi dziennikarki. Interweniował, okazało się, że pilnie potrzebuje operacji
  7. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?

Następny artykuł