eliksir poprawiający zdrowie
Autor Aneta Młodawska - 5 Lutego 2020

Naturalny napój obniżający poziom cholesterolu i ciśnienie krwi. Jego przygotowanie jest banalnie proste

Zdrowie człowieka zależy od wielu czynników, takich jak ciśnienie tętnicze lub poziom cholesterolu. Wiele z nich jesteśmy w stanie regulować sami, za pomocą naturalnych sposobów. Produkty takie jak czosnek, cytryna czy imbir znacznie poprawiają pracę naszego organizmu.

Zdrowie w dużej mierze zależy od poziomu cholesterolu i ciśnienia krwi w organizmie. Nadmiar cholesterolu to jeden z głównych czynników powodujących choroby układu naczyniowego. Na ogół dzieli się on na dwie części: cholesterol LDL (zła frakcja) cholesterol HDL (dobra frakcja). Zbyt wysoki poziom złego cholesterolu prowadzi do zwężenia światła naczynia, co z kolei powoduje utrudniony przepływ krwi i zmniejsza ilość krwi i tlenu. Wraz ze wzrostem poziomu złego cholesterolu zwiększa się ryzyko udaru mózgu czy zawału serca.

Ciśnienie krwi zaś to nacisk, który krew wywiera na ścianki tętnic. Zbyt niskie grozi niedokrwieniem mózgu, nerek i innych narządów. Zbyt wysokie zaś powoduje nadciśnienie prowadzące do rozwoju niewydolności serca i nerek.

Przez tydzień codziennie piła zakwas z buraków. Efekty okazały się zaskakującePrzez tydzień codziennie piła zakwas z buraków. Efekty okazały się zaskakująceCzytaj dalej

Zdrowie zależy od wielu czynników, na które możemy wpływać przy pomocy naturalnych produktów

Istnieją produkty, które regularnie spożywane są w stanie znacznie wpłynąć na nasz poziom cholesterolu i ciśnienie krwi. Ważne jest, by nauczyć się z nich korzystać każdego dnia. Jednym ze sposobów na poprawę swojego zdrowia jest picie domowego eliksiru zmniejszającego poziom cholesterolu i ciśnienie krwi, a także poprawiającego nasz system immunologiczny. Wszystkie potrzebne składniki są dostępne w niemal każdym sklepie.

Jak podaje portal 5minutdlazdrowia.pl, do wykonania eliksiru potrzebne są 1 starty ząbek czosnku, 1 łyżka soku z cytryny, 1 kawałek startego imbiru i po 1 łyżce octu jabłkowego i miodu. Wszystkie składniki należy połączyć i wymieszać ze sobą. Lekarstwo powinno czekać w lodówce 5 dni. Po tym czasie należy podzielić eliksir na dwie części i spożyć jedną przed śniadaniem a następną przed kolacją. Po około tygodniu nasze samopoczucie powinno się poprawić ze względu na niższy poziom cholesterolu i prawidłowe ciśnienie krwi. Eliksir leczy pewne dolegliwości, jednak warto na co dzień zadbać o swoje zdrowie, wybierając odpowiednią dietę i aktywność fizyczną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nastolatka dowiedziała się, że jej mama dokonała aborcji. Gdy była z nią w ciąży
  2. Przez głupi błąd nie będzie 13. emerytur? Zaskakujące doniesienia mediów
  3. Zdrowe produkty, które mogą być dla nas trujące. Lepiej na nie uważać
  4. Piliśmy go po katastrofie w Czarnobylu. Działanie i skutki uboczne płynu Lugola
  5. Bóle szyi mogą być objawem groźnego nowotworu. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Po latach na wierzch wyszedł skandal ws. śmierci Jana Pawła II. Media o tym milczały

Następny artykuł