zdrowie: mikstura na oczyszczenie z toksyn
fot. https://pixabay.com/ Lazare
Autor Klaudia Gaicka - 6 Sierpnia 2020

Mikstura oczyszczająca przewód pokarmowy. Kosztuje kilka złotych

Zdrowie pomoże nam uzyskać specjalna mikstura oczyszczająca organizm z toksyn. Mieszanka trzech prostych składników sprawi, że ciało będzie w lepszej kondycji, niż przed jej stosowaniem. Wypróbuj mieszankę, jeżeli twój lekarz nie widzi w tym żadnych przeciwwskazań.

Zdrowie jest najcenniejszym, co mamy. Należy o nie dbać każdego dnia. Tylko taki sposób działania zagwarantuje nam, że znacząco zmniejszymy ryzyko wystąpienia wielu groźnych chorób. Niektóre z nich wynikają z naszych nieprawidłowo wykonywanych czynności, inne wręcz przeciwnie, z zaniedbań.

Mikstura, którą zaprezentował portal Abczdrowie.pl, pomaga organizmowi uporać się ze schorzeniami żołądka, wątroby lub trzustki. Trzy proste składniki pomagają zapobiegać rozwojowi chorób, a także wzmacniają nasz układ immunologiczny. To drugie sprawia, że organizm lepiej radzi sobie ze wszelkimi infekcjami.

Ministerstwo Zdrowia planuje nowe prawo. Dotyczyć będzie wszystkich PolakówMinisterstwo Zdrowia planuje nowe prawo. Dotyczyć będzie wszystkich PolakówCzytaj dalej

Mikstura na oczyszczenie organizmu z toksyn

Swoje działanie mikstura zawdzięcza temu, że pomaga ona oczyścić organizm z toksyn z przewodu pokarmowego. Eksperci twierdzą, że może nawet pozbyć się resztek wynikających z nieszczelności jelit. Dodatkowo likwiduje nadżerki, tj. mikrourazy nabłonka jelitowego.

Aby przygotować leczniczy napój, potrzebne nam będą: 10 ml alocitu, tj. roztworu wodnego soku z aloesu (przygotowujemy, łącząc czysty sok aloesowy z pitną wodą w proporcji 1:1), 10 ml oleju (oliwy z oliwek, oleju lnianego, z kukurydzy lub pestek winogron - wybór zależy od tego, jakie objawy nam dokuczają) oraz 10 ml soku z cytryny.

Przygotowanie mikstury rozpoczynamy wieczorem. Składniki wlewamy do szklanego ciemnego naczynia. Nie mieszamy, zostawiamy je na noc, a rano wypijamy powstałą miksturę na czczo. Następnie nie możemy niczego jeść ani pić przez co najmniej pół godziny. Zalecany czas spożywania mieszanki to 7 dni.

Jeżeli na co dzień zażywamy leki na czczo, musimy je zażyć po upływie godziny od wypicia powstałej z przepisu mikstury. Wyjątek stanowią osoby przyjmujące rano medykamenty na tarczycę. Nie powinny one stosować mieszanki rano, ponieważ może ona utrudnić zachowanie równowagi się hormonów T4 i T3. W tym przypadku najlepiej zażyć mieszankę wieczorem.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne ogłoszenie sanepidu. Trwają poszukiwania klientów restauracji, w której wykryto koronawirusa
2. Świadczenie, o którym wiele się nie mówi. A 1200 zł mogą pobierać zarówno panie, jak i panowie

Podczas tej, jak i innych naturalnych terapii, należy być cały czas wyczulonym na sygnały alarmowe od naszego organizmu i w razie potrzeby zmniejszyć dawkę mieszanki. Jest to szczególnie potrzebne, kiedy zauważymy intensywne objawy przesilenia chorobowego, które świadczą o usuwaniu się stanów zapalnych z ciała. Wtedy przerywamy jej przyjmowanie do momentu, aż ustąpią, kurację może znów wznowić dopiero po dłuższym czasie i stopniowo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia na Mazowszu. Nastolatek zniknął pod taflą wody, nie żyje
  2. "Kuchenne rewolucje" i restauracje, które pozwały Magdę Gessler. O co poszło i jak się skończyło?
  3. Objawy nowotworów widoczne gołym okiem. Gdy je zauważysz, nie ma czasu do stracenia
  4. Dobre wieści. Jerzy Stuhr po raz pierwszy pojawił się na wizji po przebytym udarze
  5. Co może powstrzymać drugą falę epidemii? Naukowcy podali odpowiedź
  6. 20-latka wzięła ślub z lalką zombie. Wspólne zdjęcia i wideo wbijają w fotel

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł