Zęby: wybielanie zakończyło się koszmarem
fot. pixabay.com
Autor Karol Zaborowski - 16 Grudnia 2019

Zdecydowała się na wybielanie zębów w salonie piękności. Fatalna decyzja pozostawiła po sobie ślad

Śnieżnobiałe zęby to marzenie wielu osób. Z tego też względu coraz więcej osób decyduje się na zabieg ich wybielania. Jednak trzeba uważać, aby w tym celu udać się do specjalisty, który faktycznie się na tym zna.

Zęby mogą się stać naszym przekleństwem, jeżeli nie zadbamy o nie odpowiednio. Ciągłe wizyty u dentysty celem wypełnienia kolejnych ubytków i ból towarzyszący wierceniu nie są niczym przyjemnym. Co więcej, chcąc zadbać o swoje uzębienie, powinniśmy wybierać odpowiednich specjalistów, ponieważ niedoświadczone osoby mogą wyrządzić nam prawdziwą krzywdę.

Przekonała się o tym Áoife Wills, która chciała się poddać zabiegowi wybielania zębów. Normalnie taki zabieg przeprowadza dentysta, jednak kobieta, chcąc zaoszczędzić, zdecydowała się na wybielanie w salonie piękności. Niestety bardzo szybko tego pożałowała.

Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczomNieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczomCzytaj dalej

Wybielanie zębów skończyło się koszmarem

Áoife Wills nie podejrzewała, że wybielanie zębów może skończyć się czymś takim. Już niedługo po zabiegu kobieta zaczęła odczuwać niezwykle silny ból w zębach, który z czasem stał się wręcz nie do zniesienia. Gdy spojrzała w lustro, zobaczyła, że jej dziąsła nie są w najlepszym stanie.

Chcąc dowiedzieć się, co się stało, Áoife udała się do dentysty, który oznajmił, że jej dziąsła zostały wypalone. Najprawdopodobniej osoba, która przeprowadzała zabieg wybielania zębów Áoife, nie nałożyła na jej dziąsła kremu ochronnego, lub specyfik nie został zastosowany poprawnie.

- To wina obsługi! Każdy, kto chce wybielić zęby, powinien udać się do dentysty i zrobić to poprawnie!! - napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Jak podaje portal abczdrowie.pl, środki stosowane do wybielania zębów są bardzo silnie żrące, przez co przy kontakcie z dziąsłami pozostawiają ślady jak po kwasie. Kobieta chce pozwać salon, w którym doszło do tej fatalnej pomyłki. Nie wiadomo, czy jej rany zdołają się w całości zagoić.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
  2. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  3. Zioło, o którym wiele osób zapomniało. Jego właściwości są niesamowite
  4. Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  5. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  6. Jej brzuch stale się powiększał. Lekarze na jej widok wpadli w panikę, prawie eksplodowała od środka

Następny artykuł