Żona Cezarego Pazury dostaje groźby. Wszystko przez słowa na temat szczepionki

Żona Cezarego Pazury dostaje groźby
East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 07.09.2017 Pokaz BIZUU - goscie n/z: ZAJAC EDYTA PAZURA
Autor Barbara Bujar10.01.2021

Żona Cezarego Pazury, który jest ambasadorem oficjalnej akcji „Szczepimy się”, zwróciła się z apelem do kontrasceptyków i antyszczepionkowców. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dała im do zrozumienia, że nie nie przekonają jej, by sprzeciwiła się szczepieniom przeciw COVID-19. „Mojego zdania nie zmienią też wyzwiska i groźby śmierci, które dostaję” – napisała.

Edyta Pazura, jako żona aktora zaangażowanego w kampanię promującą szczepienia przeciw COVID-19, postanowiła sama odnieść się do tematu. Jak informuje serwis internetowy Fakt, celebrytka podzieliła się swoją opinią w mediach społecznościowych.

Żona Cezarego Pazury wystosowała odważny apel do antyszczepionkowców

W pierwszym poście Edyta Pazura postanowiła odnieść się do informacji dotyczących aktorów i pozostałych osób publicznych, które zaszczepiły się poza wyznaczoną kolejnością. Według wielu dziennikarzy do takiej grupy oprócz Wiktora Zborowskiego, Marii Seweryn czy Krystyny Jandy należy także jej mąż, Cezary Pazura.

- Cezary Pazura jest ambasadorem oficjalnej akcji informacyjnej „Szczepimy się”, której organizatorem NIE jest WUM. Cezary nie został zaszczepiony na COVID-19 i czeka jak każdy obywatel na swoją kolej – napisała żona aktora na Instagramie.

W temacie szczepień Edyta Pazura miała jednak do powiedzenia znacznie więcej. Dzień później opublikowała apel skierowany między innymi do kontrasceptyków i antyszczepionkowców. Przyznała w nim, że wśród jej bliskich cztery osoby zmarły z powodu koronawirusa. W związku z tym nie zamierza zmieniać zdania na temat szczepionek.

Szkoła wróci, ale będzie zupełnie inna niż kiedyś. Ministerstwo Edukacji przedstawiło nowe wytyczneSzkoła wróci, ale będzie zupełnie inna niż kiedyś. Ministerstwo Edukacji przedstawiło nowe wytyczneCzytaj dalej

- Do wszystkich: koronasceptyków, antyszczepionkowców, twórców teorii spiskowych, chipów 5G, lewoskrętnej witaminy C, etc. W moim najbliższym otoczeniu na koronawirusa zmarły cztery osoby, dwie w stanie ciężkim podłączone były do respiratora, a moja 30-letnia znajoma, która przeszła COVID-19 bezobjawowo ma obecnie sitko z płuc. W lewym górnym rogu znajduje się okienko „przestań obserwować” na zdjęciu numer 2 załączam instrukcje. Bądźmy mili dla siebie nawzajem, gdyż w tej kwestii na pewno nie znajdziemy wspólnego języka i nie wchodźmy sobie w drogę – napisała.

Okazało się, że odbiorcy celebrytki nie zostali wybrani przypadkowo. W dalszej części tekstu Edyta Pazura przyznała, że wielokrotnie otrzymywała groźby pod swoim adresem, które – jak można się domyśleć – mogły dotyczyć także jej stanowiska w temacie szczepień zapobiegających zakażeniu koronawirusem.

- Mojego zdania nie zmienią też wyzwiska i groźby śmierci, które dostaję. Gdyby wszystkie te życzenia miałyby się spełnić to przez ostatnie 13 lat umarłabym już jakieś 1000 razy, a pamiętajcie że groźby lubią wracać do swoich właścicieli – zaznaczyła.

Odnosząc się do argumentów, które w opinii kontracsceptyków wystarczają do podważania skuteczności i bezpieczeństwa szczepień, Edyta Pazura udostępniła fragment ulotki leków przeciwbólowych. Jak stwierdziła, producenci takich farmaceutyków nie są w stanie zapewnić o ich stuprocentowym bezpieczeństwie, a jednak ludzie je przyjmują.

- Jestem już za dużą dziewczynką, żeby bać się kogokolwiek lub czegokolwiek. Niektórzy nie odróżniają RNA od DNA, embrionu ludzkiego od białka kurzego jajka i w końcu argument ostatni. „Producent nie daje gwarancji bezpieczeństwa” No niestety, jak łykacie przeciwbólowe to producent też Wam nie zagwarantuje, że się po nich nie przekręcicie. (…) P.S. Co roku szczepię się na grypę – dodała.

Artykuły polecane przez redakcję Pacjenci.pl:

</

Następny artykuł