żona cierpiała z powodu bólu, powód był szokiem
fot. https://www.youtube.pl tlc uk
Autor Klaudia Gaicka - 17 Lipca 2020

Żona uskarżała się na ból brzucha. Gdy lekarz odkrył powód, mąż od razu złożył pozew o rozwód

Żona cierpiała z powodu bólu brzucha już od kilku tygodni. Kiedy wraz z mężem udała się na pogotowie, nie spodziewała się, co wyjdzie na jaw. Wiadomość była dla mężczyzny takim szokiem, że postanowił rozstać się z kobietą. Nigdy nie udało mu się jej wybaczyć.

Żona cierpiała z powodu bólu brzucha. Jej mąż bardzo ją kochał, więc jej los nie był jej obojętny. Po wspólnej wizycie w szpitalu wszystko się zmieniło. Małżeństwo już nigdy nie patrzyło na siebie w ten sam sposób. Bynajmniej, żona nie dowiedziała się o ich wspólnym potomku.

Wybaczenie zdrady jest bardzo trudne, ponieważ uderza ona bezpośrednio w uczucia partnera. Cierpi nie tylko jego duma, ale i zaufanie oraz miłość do partnerki. Bohater historii przedstawionej na portalu Webniusy.com nie potrafił wybaczyć swojej żonie. Jej zdrada zraniła go zbyt trwale.

Horrendalne podwyżki cen leków. Niektórych pacjentów niedługo nie będzie stać na leczenieHorrendalne podwyżki cen leków. Niektórych pacjentów niedługo nie będzie stać na leczenieCzytaj dalej

Żona zdradziła męża. Nie sądziła, że prawda wyjdzie na jaw przy rutynowym badaniu

Mąż nie sądził, że kobieta mogłaby go kiedykolwiek zdradzić, a tym bardziej że dowie się o tym w taki, a nie inny sposób. Odkrycie lekarzy poskutkowało natychmiastowym rozstaniem. W szoku byli wszyscy, również niepokorna żona, która prawdopodobnie sądziła, że prawda nigdy nie wyjdzie na jaw.

Szokującą historię małżeństwa przedstawiono w programie telewizyjnym, w którym opowiadane są prawdziwe historie ludzi, którzy z dziwnych lub wstydliwych powodów musieli udać się na pogotowie.

Żona mężczyzny miała na imię Kona. Na bóle brzucha skarżyła się już od kilku tygodni. Mąż współczuł jej, ponieważ nie wiedział, czym są one spowodowane. Wspólnie z małżonką udali się w końcu na pogotowie, oboje chcieli poznać przyczynę bólu. Kona nie wiedziała, że jej wstydliwa tajemnica wyjdzie na jaw przy mężu.

Ginekolog pytała małżeństwo, czy w ciągu ostatnich tygodni uprawiali seks. Para zgodnie zaprzeczyła, a lekarka rozpoczęła wykonywanie podstawowych badań. Powód bólu sprawił wszystkich w osłupienie. Okazało się, że w pochwie żony znajdowała się zużyta prezerwatywa.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliscy żegnali kobietę przed pogrzebem. Nagle zadzwonił jej lekarz, wszyscy pobledli, gdy usłyszeli, co ma do powiedzenia

2. Emerycie, znamy już kwotę twojej kolejnej trzynastki. Ucieszysz się i to bardzo

Wielu mogłoby uważać, że nic w tym dziwnego, przecież prezerwatywa mogła utknąć w ciele kobiety nawet kilka tygodni lub miesięcy wcześniej. Jednak to nieprawda, ponieważ jej mąż nie uważał używania prezerwatywy za koniecznie już od kilku lat. Wniosek był prosty, kobieta użyła jej z innym mężczyzną. Mąż jej nie wybaczył.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za sklepem leżało ciało mężczyzny. Porażające odkrycie na Mazowszu
  2. Jacek Kurski ujawnia najpilniej strzeżoną tajemnicę swojego małżeństwa. Internauci wytykają mu hipokryzję;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Radna zakryła tęczową flagą nazwę Puławy. Holendrzy zerwali współpracę z polską "strefą anty-LGBT"

Następny artykuł