Żona Michała Żebrowska nagle przestała milczeć. Spotkała ją krzywda nie do opisania, nikt nie wiedział

Żona Michała Żebrowskiego kilkukrotnie poroniła
youtube.com/tvnpl
Autor Barbara Bujar27.07.2020

Żona Michała Żebrowskiego jest w dziewiątym miesiącu ciąży i niedługo urodzi trzecie dziecko. Na chwilę przed porodem kobieta zdecydowała się na szczere wyznanie, które zamieściła w mediach społecznościowych. Okazuje się, że przyszła mama ma za sobą kilka nieudanych ciąż. Swoim wpisem chce dodać otuchy wszystkim kobietom, które znalazły się w podobnej sytuacji. Każda z nich powinna to przeczytać.

Aleksandra Żebrowska spodziewa się trzeciego dziecka. Kobieta chętnie dzieli się tym faktem w mediach społecznościowych. Niedawno zamieściła wpis, którego treść znacznie różniła się od pozostałych i zaskoczyła wszystkich obserwujących. Okazuje się, że żona znanego aktora wiele w życiu przeszła i choć niedługo urodzi trzeciego syna, tak naprawdę jest już w siódmej ciąży.

- Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale - takimi słowami rozpoczęła swoje szczere wyznanie.

Tuż przed śmiercią Kotulanka wykonała telefon. Prawda na temat treści rozmowy zasmuca, wiadomo co powiedziałaTuż przed śmiercią Kotulanka wykonała telefon. Prawda na temat treści rozmowy zasmuca, wiadomo co powiedziałaCzytaj dalej

Żona Michała Żebrowskiego szczerze o nieudanych ciążach. W swoim wpisie zwraca się do kobiet w podobnej sytuacji

Jak donosi serwis Plejada, Aleksandra i Michał Żebrowscy są szczęśliwymi rodzicami dwóch synów, Henryka i Franciszka. Niedługo na świat przyjdzie ich trzecie dziecko. Kobieta, która jest w dziewiątym miesiącu ciąży, podzieliła się z internautami poruszającą prawdą o jej macierzyństwie. Okazuje się, że ma za sobą już kilka poronień.

- "Nieudane" ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko - nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą - poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji - wyznała Żebrowska.

Utrata dziecka w dalszym ciągu stanowi temat tabu dla wielu kobiet. Przeżycie nie należy do łatwych, dlatego tak wiele z nich w ogóle nie chce o tym rozmawiać. Najważniejsze w takim momencie jest wsparcie najbliższych, na które Aleksandra Żebrowska mogła liczyć. Wiedziała też, że nie jest jedyna pacjentką, którą spotkała taka tragedia. Wyznania kobiet, które zdecydowały się otwarcie powiedzieć o swoich poronieniach, mocno podniosła ją na duchu.

- Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. Dzieląc się swoimi przeżyciami - dodają innym otuchy i siły. Dlatego ja też się dzielę - będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem - czytamy.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje Marian Czajkowski
2. Fatalne, nagłe doniesienia na antenie RMF. Badania przesiewowe potwierdziły najgorsze, od jutra do środy planują przebadać 1, 4 tys. osób
3. Rząd wyłącza specjalny zasiłek. Zostawił jednak furtkę

Żona aktora w swoim wpisie również postanowiła dodać otuchy innym kobietom. Zwróciła się do nich ze słowami wsparcia. Zaapelowała także do wszystkich o wzajemny szacunek i zrozumienie. Poronienie to krzywda, z którą wiele pacjentek nie potrafi sobie poradzić i wtedy trzeba przyjść im z pomocą.

- Ściskam wszystkich starających się o bobasa, wszystkich, którzy nie są gotowi, żeby mówić o tym co ich spotkało, wszystkich, którzy boją się, że coś znowu będzie „nie tak”. I pamiętajmy! Nie każdy jest gotowy, by mówić o swoich doświadczeniach - ale to nie znaczy, że ich nie ma. Bądźmy delikatni i szanujmy się nawzajem. Oszczędźmy kobietom pytań pt: “Mówiłaś, że chcesz mieć więcej dzieci, to kiedy kolejne?” (...) Niektóre pytania czy rady mogą być dla drugiego człowieka najzwyczajniej w świecie krzywdzące - apeluje Żebrowska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zenon Martyniuk błaga o pomoc. Liczy się każde wsparcie, sytuacja jest dramatyczna
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Tak wygląda grób ojca Lecha i Jarosława Kaczyńskiego. Uwagę przykuwa jeden szczegół;
  4. Pilna akcja ratunkowa na wodzie. Nagle załamała się pogoda, dzieci nie mogły wrócić na brzeg
  5. Wszyscy czekali, Morawiecki w końcu przemówił w Polsacie nt. Szumowskiego. Rozwiał wątpliwości co do przyszłości ministra
  6. Podczas transmisji na żywo widz zauważył podejrzany szczegół na szyi dziennikarki. Interweniował, okazało się, że pilnie potrzebuje operacji
  7. Oświadczył się plastikowej lalce, niedługo będzie ślub. Wspólne zdjęcia wbijają w fotel

Następny artykuł