Zygmunt Chajzer jest już po operacji. Wysłał wymowną wiadomość do fanów, co z jego zdrowiem?

Zygmunt Chajzer jest już po operacji
East News/fot: Arkadiusz Ziolek/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 01.02.2020 Premiera przedstawienia Nie Ksiazka zdobi czlowieka n/z: CHAJZER ZYGMUNT
Autor Barbara Bujar28.11.2020

W czwartek w mediach społecznościowych ukazała się niepokojąca wiadomość dotycząca stanu zdrowia Zygmunta Chajzera. Dzień później znany prezenter poinformował, że jest już po operacji. O chorobie dowiedział się podczas badań profilaktycznych. Dziś czuje się dobrze i dziękuje fanom za wsparcie.

W piątek 27 listopada na instagramowym profilu Zygmunta Chajzera pojawił się wpis, na który z niecierpliwością czekali wszyscy jego fani. Prezenter przekazał im, że jest już po skomplikowanym zabiegu, o którym dzień wcześniej poinformował ich jego syn.

- Kochani! Wszystko jest ok, dziękuje Wam za wielkie wsparcie – napisał Zygmunt Chajzer.

W Warszawie trwają protesty. Przewodnicząca Strajku Kobiet nagle osunęła się na ziemięW Warszawie trwają protesty. Przewodnicząca Strajku Kobiet nagle osunęła się na ziemięCzytaj dalej

Zygmunt Chajzer jest już po zabiegu. Jego syn apeluje do Polaków

Zwracając się do fanów, 66-letni prezenter przekazał, że nadal przebywa w szpitalu, jednak do domu będzie mógł wrócić już w poniedziałek. Nie ukrywa, że nie może doczekać się tego momentu.

- Wychodzę w poniedziałek i pożrę wszystko, co pojawi się na domowym stole! (Wraz ze stołem) – czytamy na Instagramie.

W domu Zygmunta Chajzera z pewnością przywita cała rodzina, w tym jego ukochany syn. Cieszący się równie wielką sympatią widzów Filip Chajzer poinformował o chorobie swojego taty w ubiegły czwartek. Mężczyzna zamieścił w mediach społecznościowych obszerny wpis.

- Ci którzy śledzą mojego FB i I INSTA wiedzą jak ważna jest dla mnie relacja z ojcem. Generalnie jako Chajzers jesteśmy bardzo rodzinni. Uwielbiamy cieszyć się wspólnym czasem. Każda niedziela jest naszym świętem, nie mówiąc o imieninach czy urodzinach. Moje jutrzejsze urodziny będą jednak inne. Tata życzenia złożył mi wczoraj. Dziś ma poważną operację. Proszę trzymajcie kciuki za jego zdrowie – napisał Filip Chajzer.

W dalszej części tekstu mężczyzna zdradził, że jego ojciec dowiedział się o swojej chorobie podczas profilaktycznych badań urologicznych. Choć czuł się dobrze, wykonał je za namową syna. Okazało się, że była to najlepsza decyzja. Filip Chajzer apeluje do wszystkich, by także pamiętali o regularnych badaniach.

- Ten post ma bardzo ważne przesłanie. (...) Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne. (...) Brak jakichkolwiek objawów, czysta profilaktyka. A jednak z badania wyszło jasno. Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle... To był ostatni dzwonek. Jeśli możecie zrobić coś dla facetów, których kochacie - wyślijcie ich na badania – dodał młodszy prezenter.

Dzisiaj grzeje:
1.Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
2.Policja w mieszkaniu księdza znalazła kobietę. Więził ją przez 12 lat, druzgocące, w jakich warunkach żyła
3.Nowy zakaz obowiązuje od dziś. Maseczki są obowiązkowe w nowych miejscach, nikt nie miał pojęcia
4.3 razy chciała dostać się do lekarza, za każdym przekładano wizytę. Podczas teleporady usłyszała, że zostało jej 6 miesięcy życia

Dr Mostowy ostrzega. Dr Mostowy ostrzega. "Jesteśmy w samym środku kryzysu"Czytaj dalej

Pamiętajmy, że badania profilaktyczne są niezwykle ważne. Kobiety w szczególności powinny regularnie wykonywać mammografię, mężczyźni natomiast – jak apelował Filip Chajzer – odwiedzać gabinet urologa. Wczesna diagnoza to szansa na podjęcie skutecznego leczenia i szybki powrót do zdrowia.

Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje polski piosenkarz, fani pogrążyli się w żałobieMedia obiegła smutna wiadomość. Nie żyje polski piosenkarz, fani pogrążyli się w żałobieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Wrzucił do sieci zdjęcia księżnej Diany z włoskich wakacji. Nikt ich wcześniej nie widział. Internautom opadły szczęki
  2. Hakerzy złamali hasło posła Marka Kuchcińskiego. Nie uwierzysz co zrobili
  3. Pojawiają się, gdy przeszliśmy COVID-19 bezobjawowo. Sygnały wysyłane przez organizm po walce z koronawirusem
  4. Całą noc musiał spędzić w karetce. Wstrząsająca relacja pacjenta
  5. Wspiera układ odpornościowy i poprawia pracę żołądka. Prosty, domowy przepis na zakwas z imbiru
  6. Dlaczego koty uciekają z domu? Wszystko, co należy wiedzieć, zanim mruczek zniknie bez śladu
  7. Doda przyznała się, że współżyła z kobietą. „Było bardzo fajnie”, zdradziła wszystkie szczegóły

Następny artykuł