Liderin – skład, wskazania, dawkowanie, ostrzeżenia

Liderin – skład, wskazania, dawkowanie, ostrzeżenia
pixabay.com
Autor Marcelina Dzięciołowska31.03.2021

Liderin to suplement diety przeznaczony dla mężczyzn w sytuacji, gdy zachodzi konieczność wspomagania sprawności seksualnej. Preparat ma naturalny skład, zawiera wyciąg z kory sosny nadmorskiej, wyciąg z żeń-szenia oraz L-argininę. Produkt Liderin dostępny jest bez recepty w formie tabletek do stosowania doustnego. Jak dawkować preparat?

Skład suplementu Liderin

W skład leku Liderin wchodzą: wyciąg z kory sosny nadmorskiej, L-arginina oraz wyciąg z żeń-szenia.

Wskazania do przyjmowania leku Liderin

Wskazaniem do przyjmowania preparatu Liderin są problemy z osiągnięciem erekcji. Zawarte w nim naturalne składniki pomagają w leczeniu zaburzeń erekcji i potęgują uczucie przyjemności z seksu. Liderin jest przeznaczony wyłącznie dla dorosłych mężczyzn.

Dawkowanie preparatu Liderin

Suplement diety Liderin dla mężczyzn należy stosować doustnie w dawce 3 tabletki na godzinę przed rozpoczęciem stosunku płciowego. Suplement należy popić dużą ilością wody.

Przeciwwskazania do stosowania leku Liderin

Przeciwwskazaniem do zażywania suplementu diety Liderin jest nadwrażliwość lub uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu. Lek nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i kobiet w okresie karmienia piersią.

Liderin – ostrzeżenia

Przed użyciem suplementu Liderin należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu zacienionym i niewidocznym dla dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu Liderin.

Działanie leku Liderin

Suplement diety Liderin poprawia sprawność seksualną, wspomaga osiągnięcie erekcji oraz podnosi satysfakcję ze stosunku seksualnego.

Następny artykuł