Pacjenci.pl
Doppelherz aktiv dla mężczyzn – zastosowanie i działanie

Pixabay.com

Doppelherz aktiv dla mężczyzn – zastosowanie i działanie

22 Lutego 2021

Autor tekstu:

Paulina Piziorska

Udostępnij:

Mężczyźni, zwłaszcza po 40-tce często zmagają się z problemami z potencją. Istnieją jednak sposoby na poprawienie popędu. Jednym z preparatów ziołowych polecanych w takich przypadkach jest Doppelherz aktiv dla mężczyzn. Sprawdź jak działa i w jaki

Suplement diety Doppelherz aktiv dla mężczyzn to preparat opracowany specjalnie dla mężczyzn, którzy chcą zwiększyć swoją potencję seksualną i dotyczy to nie tylko tych, którzy już ukończyli 40-ty rok życia. W niniejszym artykule dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć na temat Doppelherz aktiv dla mężczyzn. Podzielimy się z tobą między innymi składem oraz dokładnym działaniem tego farmaceutyku. Dowiesz się także, czego należy unikać i na co uważać w trakcie kuracji. Nie zabraknie również kilku informacji na temat zalecanego dawkowania oraz innych sposobów na zwiększenie popędu seksualnego.

Doppelherz aktiv dla mężczyzn – charakterystyka i działanie

Preparat Doppelherz aktiv dla mężczyzn został stworzony specjalnie po to, aby stymulować męską potencję. Jego unikalny skład został skomponowany w taki sposób, aby niezależnie od wieku był bezpieczny dla każdego mężczyzny. Wśród substancji zawartych w Doppelherz aktiv dla mężczyzn znajdują się między innymi wyciągi z maki peruwiańskiej, gotu kola oraz z żeńszenia. Oprócz tego suplement ten zawiera kofeinę, cynk, selen oraz witaminę E, czyli wszystkie składniki pozytywnie wpływające na pobudzenie, przyśpieszenie tętna oraz witalność u mężczyzny:

  • maka (zwana żeńszeniem peruwiańskim) – podtrzymująca wydolność psychofizyczną organizmu, zwiększająca libido oraz ułatwiająca osiągnięcie erekcji,

  • żeńszeń koreański – zwiększający wydolność oraz wzmacniający erekcję,

  • gotu kola – poprawiająca krążenie obwodowe i ukrwienie narządów,

  • cynk i selen – wspomagający działanie układu rozrodczego mężczyzny oraz wpływający pozytywnie na produkcję oraz jakość plemników.

undefined

Doppelherz aktiv dla mężczyzn – stosowanie i dawkowanie

W stosowaniu każdego rodzaju suplementu najważniejszy jest umiar i zdrowy rozsądek. Przede wszystkim należy stosować się do rad lekarza lub farmaceuty, a także do zaleceń zawartych w ulotce preparatów takich jak Doppelherz aktiv dla mężczyzn. Według ulotki natomiast zalecaną dawką tego farmaceutyku jest 1 tabletka raz na 24 godziny, najlepiej kilka godzin przed planowanym stosunkiem. Spodziewane efekty powinny być widoczne po dwóch tygodniach regularnego przyjmowania suplementu. Po 8 tygodniach kuracji Doppelherz aktiv dla mężczyzn należy odstawić na 2 tygodnie, a następnie kurację można kontynuować.

Zanim zaczniesz przyjmować suplement Doppelherz aktiv dla mężczyzn, dokładnie przeczytaj ulotkę i upewnij się, że nie jesteś uczulony na żaden składnik tego farmaceutyku. W przypadku wystąpienia reakcji nadwrażliwości na którąś z substancji zawartych w leku, należy bezzwłocznie odstawić tabletki i zgłosić się do lekarza. Poza reakcjami alergicznymi nie odnotowano żadnych objawów niepożądanych poza sporadycznymi dolegliwościami ze strony nadwrażliwego układu pokarmowego.

Doppelherz aktiv dla mężczyzn – czy to wystarczy?

Zanim zaczniesz stosować jakikolwiek farmaceutyk, musisz uświadomić sobie, że żaden suplement diety nie rozwiąże za ciebie w 100% twojego problemu – zwłaszcza jeżeli problemy z potencją wynikają ze zmęczenia, choroby o podłożu somatycznym lub psychicznym lub z przebytych traum i urazów. Podstawą zatem jest zdiagnozowanie źródła zbyt małego popędu seksualnego lub problemów z erekcją i wdrożenie właściwych działań w konkretnym schorzeniu. Suplementy takie jak Doppelherz aktiv dla mężczyzn powinny pełnić jedynie funkcję wspomagającą (poza pojedynczymi przypadkami, gdy problemy wynikają np. z krótkookresowego nasilenia stresu lub z innych przyczyn osobistych).

Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia problemów związanych z erekcją i popędem seksualnym, należy przede wszystkim zadbać o odpowiednią dietę. Wbrew powszechnie panującym opiniom najzdrowszą dietą dla mężczyzny wcale nie jest „kilogram mięsa dziennie”. Jak i dla kobiet tak i dla mężczyzn najważniejsze są witaminy i minerały, a te zawarte są przede wszystkim w warzywach i owocach. Białko natomiast uzyskiwać można z warzyw strączkowych oraz mięsa ryb. Dobrze jest także pamiętać o regularnym wysiłku fizycznym i zachowywaniu higieny życia, czyli między innymi odpowiedniej ilości dobrego jakościowo snu.

Podobne artykuły

badanie mykologiczne skóry

Zdrowie

Badania mykologiczne skóry – kiedy wykonać, jak się przygotować?

Czytaj więcej >
badania psychotechniczne kierowców

Zdrowie

Badania psychotechniczne kierowców – dla kogo, na czym polegają, jak się przygotować?

Czytaj więcej >
Badania intymne – na czym polegają i kiedy warto je wykonać?

Zdrowie

Badania intymne – na czym polegają i kiedy warto je wykonać?

Czytaj więcej >
nierzeżączkowe zapalenie dróg moczowo-płciowych

Zdrowie

Nierzeżączkowe zapalenie dróg moczowo-płciowych – objawy, przyczyny, leczenie

Czytaj więcej >
badanie paznokci

Zdrowie

Badania mykologiczne paznokci – kiedy je wykonać, po co je robić?

Czytaj więcej >
Badania hormonów – kiedy warto wykonać oznaczenie stężenia hormonów we krwi?

Zdrowie

Badania hormonów – kiedy warto wykonać oznaczenie stężenia hormonów we krwi?

Czytaj więcej >