Wyszukaj w serwisie
choroby profilaktyka problemy cywilizacyjne zdrowie psychiczne żywienie zdaniem lekarza uroda i pielęgnacja
Pacjenci.pl > Katarzyna Kamińska

Katarzyna Kamińska

podolog mgr Katarzyna Kamińska
25.05.2024 06:58 Jak usunąć odcisk, żeby nie wrócił? Podolog tłumaczy

Odcisk na pięcie czy na dużym palcu u stopy to bardzo powszechna przypadłość. Jest nie tylko problemem kosmetycznym, ponieważ może powodować dotkliwy ból. Co robić, kiedy pojawi się odcisk? Wyjaśnia w rozmowie z Pacjentami podolog mgr Katarzyna Kamińska, właścicielka gabinetu podologicznego FootMed w Warszawie.

podolog Katarzyna Kamińska
22.05.2024 07:53 Skąd się biorą kurzajki i jak się ich pozbyć? Podolog tłumaczy

Kurzajki to powszechny problem w Polsce i na świecie. Mogą pojawić się u każdego, niezależnie od wieku. Najczęściej występują na powierzchni stóp i dłoni.  Skąd się biorą kurzajki? Jak im zapobiegać i jak je leczyć? Wyjaśnia w rozmowie z Pacjentami podolog mgr Katarzyna Kamińska, właścicielka gabinetu podologicznego FootMed w Warszawie. 

obcinać paznokcie
14.09.2023 14:36 Większość z nas przez całe życie źle obcina paznokcie. To może prowadzić do przykrych konsekwencji

Obcinanie paznokci z pozoru nie wydaje się być trudne, jednak nieumiejętne wykonanie tej czynności może prowadzić do przykrych konsekwencji. Najczęściej dotyczy to paznokci u stóp. Jak prawidłowo skracać paznokcie i jakich błędów nie popełniać? Radzi podolog mgr Katarzyna Kamińska, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu, właścicielka gabinetu podologicznego FootMed w Warszawie.