Wyszukaj w serwisie
choroby profilaktyka problemy cywilizacyjne zdrowie psychiczne żywienie zdaniem lekarza uroda i pielęgnacja
Pacjenci.pl > Najlepszy Krem

Najlepszy Krem

Krem pod makijaż, krem z filtrem SPF
06.05.2024 18:01 Krem z filtrem SPF - najlepszy pod makijaż. Nasz ranking

Piękna słoneczna pogoda rozgościła się na dobre. Ze słońca trzeba oczywiście korzystać, ale co ważne, z umiarem, chroniąc oczywiście naszą skórę. Wybierając krem do twarzy w piękny słoneczny dzień, trzeba pamiętać o kilku rzeczach. Przede wszystkim musi chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym, ale też pielęgnować cerę oraz pasować do codziennego makijażu. Kremy z filtrem pod makijaż redukują też przebarwienia oraz zmarszczki, mają leciutką konsystencję, wyrównują również koloryt cery, regulują wydzielanie sebum. Niestety, nie wszystkie kremy ochronne będą dobre do stosowania pod makijaż. Bywa, że są po prostu za ciężkie, za tłuste oraz rolują się pod podkładem. Jakie kremy z filtrem wybrać pod makijaż, ciesząc się słońcem i zdrową cerą?

Sudocrem to świetny krem na wszystko
25.04.2024 14:45 Cudokrem na wszystko. Wygładza zmarszczki, leczy popękane pięty

Wielu z nas kojarzy go głównie z dziećmi i stosowaniem go w przypadku odpieluszkowych odparzeń skóry. Jednak Sudocrem to wielofunkcyjny krem, który można stosować w każdym wieku i na wszystko. Tworzy barierę ochronną na skórze, ułatwia gojenie, przynosi ulgę skórze. 

kosmetyki
17.10.2023 14:33 Jedne z ulubionych kosmetyków Polek zniknęły ze sklepów! Unia wprowadziła nowe przepisy

Ze sklepowych półek zniknęły właśnie niektóre z naszych ulubionych kosmetyków. Powód? Zawierały mikroplastik, szkodliwy nie tylko dla planety, ale i dla naszego zdrowia. Z którymi kosmetykami musicie się pożegnać, gdy skończą się Wam domowe zapasy?