Pacjenci.pl
Doppelherz aktiv MEN Lider – działanie i zastosowanie

Pixabay

Doppelherz aktiv MEN Lider – działanie i zastosowanie

24 Lutego 2021

Autor tekstu:

Paulina Piziorska

Udostępnij:

Wielu mężczyzn odczuwa w naszych czasach coraz większą presję bycia zawsze "w formie". Na szczęście preparaty takie jak Doppelherz aktiv MEN Lider pomagają to osiągnąć. Dzięki nim nie musisz martwić się, czy niedyspozycja zepsuje plany, kt&oac

Suplement diety Doppelherz aktiv MEN Lider przeznaczony jest do stosowania przez mężczyzn, którzy świadomi naturalnych zmian w organizmie każdego człowieka, chcą mieć kontrolę na swoim ciałem oraz móc bez stresu i przeszkód prowadzić, mimo wieku czy okoliczności, udane życie seksualne. Istnieje wiele leków o bardzo mocnym działaniu, które pomagają mężczyźnie utrzymać wzwód. Doppelherz aktiv MEN Lider należy do delikatnych suplementów diety, które warto wypróbować, zanim podejmiemy decyzję o mocnych farmaceutykach wpływających znacząco na cały układ krwionośny. Zainteresowany? W niniejszym artykule dowiesz się, czym charakteryzuje się preparat Doppelherz aktiv MEN Lider oraz w jaki sposób działa, a także jak należy go przyjmować. Zapraszamy do uważnej lektury!

Doppelherz aktiv MEN Lider – charakterystyka i działanie

W naszych czasach mężczyźni obciążeni są ogromnym stresem i presją. Oczekiwania wobec nich wcale nie są mniejsze niż wobec kobiet, mimo panującego stereotypu, że panom wybacza się więcej. Powodować to może stres, zaburzenia nastroju oraz niskie poczucie własnej wartości, a tym samym prowadzić do zaburzeń erekcji. W zależności od przyczyny, dolegliwości te powinny być leczone u lekarza specjalisty, w gabinecie psychoterapeutycznym czy też u dietetyka lub na siłowni (sic!). Suplement Doppelherz aktiv MEN Lider może być natomiast stosowany jako wsparcie ze względu na wysoką zawartość L-argininy, która jest w organizmie prekursorem azotu, mającym duży wpływ na rozszerzanie naczyń krwionośnych. Jego działanie jest zatem czysto mechaniczne i nie usunie przyczyny braku wzwodu.

Suplement diety Doppelherz aktiv MEN Lider przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy miewają sporadyczne problemy z osiągnięciem wzwodu w wyniku:

  • przewlekłego narażenia na stres i nadmiernego przemęczenia,

  • ukończenia 40. roku życia,

  • stosowania używek lub nieodpowiedniej diety,

  • zbyt niskiej aktywności ruchowej na co dzień.

Doppelherz aktiv MEN Lider – stosowanie i środki ostrożności

Zaleca się stosowanie preparatu Doppelherz aktiv MEN Lider w ilości 3 kapsułek dziennie, najlepiej wieczorem. Farmaceutyk należy obficie popić wodą. Jeżeli jest stosowany każdego dnia, po dwóch tygodniach należy na 7 dni odstawić suplement. Preparat nie powinien być łączony z lekami na nadciśnienie ani podawany pacjentom, którzy mają za sobą ostry zawał serca. Wówczas konieczna przed rozpoczęciem kuracji jest konsultacja z lekarzem. Nie wolno łączyć suplementu Doppelherz aktiv MEN Lider z lekami nasercowymi i na potencję.

Farmaceutyk może być stosowany przez osoby chore na cukrzycę oraz cierpiące na nietolerancję glutenu lub laktozy. Nie należy jednocześnie pod żadnym pozorem przekraczać zalecanej dziennej dawki leku – chyba że lekarz zadecyduje inaczej. Szczególną ostrożność należy zachować podczas stosowania u osób uczulonych lub wykazujących wcześniej uczulenie na jakikolwiek składnik zawarty w składzie preparatu Doppelherz aktiv MEN Lider lub inne preparaty tego rodzaju.

Doppelherz aktiv MEN Lider – czy to bezpieczne?

Powiemy wprost! Niemożność osiągnięcia wzwodu może świadczyć o poważnym problemie zdrowotnym. Nie warto zatem tej niedyspozycji ignorować! I nie jest to kwestia presji społecznej czy zbyt wysokich wymagań wobec mężczyzny. Oczywiście każdemu może zdarzyć się epizod tego rodzaju. Jednak przewlekłe problemy powinny zostać bezwzględnie zdiagnozowane przez lekarza. Brak wzwodu może być objawem różnego rodzaju schorzeń prącia od przerostu prostaty do choroby nowotworowej, a także jednym z symptomów miażdżycy i innych problemów na poziomie układu krwionośnego – a to tylko kilka z wielu możliwości!

Jak zatem rozsądnie korzystać z preparatów takich jak Doppelherz aktiv MEN Lider? Najpierw upewnij się, że problemy ze wzwodem mają przejściowy charakter lub stosuj suplement tego typu jako kurację wspomagającą już po konsultacji lekarskiej i pod kontrolą lekarza prowadzącego. Następnie zadbaj przede wszystkim o zdrową dietę i regularną aktywność fizyczną. Niestety, będziesz musiał rozstać się z pewnymi stereotypami, które już wiele lat temu uderzyły w męskość – mięso, pełne tłuszczu i białka zwierzęcego posiłki wcale nie doprowadzą do tego, że będziesz pełnym testosteronu i pewnym siebie mężczyzną. Wręcz przeciwnie! Zamień mięso na talerzu na białko roślinne albo przynajmniej odchudź swoją codzienną porcję białka, zastępując wołowinę, wieprzowinę czy drób mięsem ryb. Obiecujemy, że od razu zauważysz różnicę.

Życzymy powodzenia i zdrowych wyborów na co dzień!

Podobne artykuły

badanie mykologiczne skóry

Zdrowie

Badania mykologiczne skóry – kiedy wykonać, jak się przygotować?

Czytaj więcej >
badania psychotechniczne kierowców

Zdrowie

Badania psychotechniczne kierowców – dla kogo, na czym polegają, jak się przygotować?

Czytaj więcej >
Badania intymne – na czym polegają i kiedy warto je wykonać?

Zdrowie

Badania intymne – na czym polegają i kiedy warto je wykonać?

Czytaj więcej >
nierzeżączkowe zapalenie dróg moczowo-płciowych

Zdrowie

Nierzeżączkowe zapalenie dróg moczowo-płciowych – objawy, przyczyny, leczenie

Czytaj więcej >
badanie paznokci

Zdrowie

Badania mykologiczne paznokci – kiedy je wykonać, po co je robić?

Czytaj więcej >
Badania hormonów – kiedy warto wykonać oznaczenie stężenia hormonów we krwi?

Zdrowie

Badania hormonów – kiedy warto wykonać oznaczenie stężenia hormonów we krwi?

Czytaj więcej >