Wyszukaj w serwisie
choroby profilaktyka problemy cywilizacyjne zdrowie psychiczne żywienie zdaniem lekarza uroda i pielęgnacja
Pacjenci.pl > Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha
03.06.2024 17:57 Anna Mucha wyszła z domu bez telefonu. Zrobiła sobie przypadkowy detoks

Anna Mucha zdradziła, że ostatnio wyszła z domu bez telefonu. I chociaż miała ogromną chęć wrócić po niego, chociaż ciężko jej było bez telefonu i social mediów, w których relacjonuje swoje życie, to przyznaje, że taki detoks zrobił jej bardzo dobrze. 

Anna Mucha fot. Instagram @taannamucha, tło: canva
29.01.2024 14:45 Anna Mucha zszokowała fryzurą. Jak dbać o siwe włosy? 4 najważniejsze wskazówki

Czasy, kiedy siwe włosy u kobiet uznawane były za zaniedbanie, minęły. Dziś, panie dumnie prezentują srebrne pasma, zachwycając stylem i elegancją. Aby jednak włosy dobrze wyglądały, warto wiedzieć, jak odpowiednio o nie dbać. Są one bowiem bardziej wymagające w pielęgnacji. W artykule przedstawiamy kilka najważniejszych wskazówek. Ostatnio, Anna Mucha wystąpiła w oryginalnej stylizacji, jednak cała uwaga widzów skupiła się na jej włosach. Aktorka zaprezentowała się w idealnie dopracowanej fryzurze, ukazując liczne srebrne kosmyki. Fani byli zachwyceni! Patrząc na gwiazdy, takie jak Anna Mucha, możemy zauważyć, że kult młodości odchodzi do lamusa, a dojrzałość staje się postrzegana jako niezwykle atrakcyjna. 

Anna Mucha
30.12.2023 15:15 Anna Mucha dumnie prezentuje siwe włosy. To ostatni krzyk mody, ale i głos w walce z ejdżyzmem

Czasy, w których kobiety skrzętnie ukrywały każdego siwego włoska minęły. Coraz więcej gwiazd rezygnuje z ukrywania siwych włosów, dumnie prezentując się w naturalnej odsłonie. Jedną z nich jest Anna Mucha. Siwe włosy to ostatni krzyk mody! Od kilku lat prestiżowe marki fryzjerskie lansują mroźny kolor włosów i wykorzystują naturalną siwiznę w kreowaniu najnowszych trendów.