Pacjenci.pl
Doppelherz system KOLLAGEN BEAUTY – zastosowanie i działanie

Pixabay.com

Doppelherz system KOLLAGEN BEAUTY – zastosowanie i działanie

22 Lutego 2021

Autor tekstu:

Paulina Piziorska

Udostępnij:

Włókna kolagenowe w skórze zaczynają powoli zanikać mniej więcej od 20. roku życia. W jaki sposób z tym walczyć i minimalizować skutki starzenia się? Poznaj preparat Doppelherz system KOLLAGEN BEAUTY i ciesz się zdrową i elastyczną sk

Suplement diety Doppelherz system KOLLAGEN BEAUTY został stworzony i przeznaczony jest przede wszystkim do stosowania przez kobiety, zwłaszcza w okresie przekwitania. Jego unikalny skład oraz dawki ważnych dla organizmu witamin, gwarantują doskonałe wsparcie dla starzejącej się skóry. W niniejszym artykule przeczytasz jednak nie tylko pochwały na temat tego farmaceutyku. Dowiesz się także na co uważać oraz kiedy kuracja przy pomocy Doppelherz system KOLLAGEN BEAUTY nie przyniesie oczekiwanych efektów.

Doppelherz system KOLLAGEN BEAUTY – zastosowanie

Z wiekiem napięcie skóry stopniowo się zmniejsza. Spowodowane jest to naturalnym procesem starzenia się organizmu, a jednak istnieje wiele czynników mających na to wpływ i przyśpieszających ten proces – są to między innymi niezdrowa lub po prostu uboga w witaminy dieta, a także brak aktywności fizycznej, stres czy problemy hormonalne.

Suplement diety Doppelherz system KOLLAGEN BEAUTY powstał specjalnie z myślą o kobietach, które chcą zadbać o swoją skórę, jednak na co dzień nie znajdują czasu na zabiegi pielęgnacyjne – w taki sposób producent reklamuje swój preparat. Faktem jest, że zawiera on 2,5 g bioaktywnych peptydów kolagenowych, które zostały dobrze przebadane i wykazano ich pozytywny wpływ na napięcie skóry, również w głębszych jej warstwach.

Oprócz kolagenu Doppelherz system KOLLAGEN BEAUTY zawiera także szereg witamin, które wspierają zdrowie i piękny wygląd skóry:

  • witamina C wspomagająca produkcję kolagenu oraz usuwanie skutków stresu oksydacyjnego,

  • witamina A, biotyna i cynk wspomagające zdrowy wygląd skóry,

  • miedź wspomagająca prawidłową pigmentację oraz stan tkanek łącznych,

  • witamina E wspomagająca ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym,

  • ekstrakt z jagód ACAI, które dzięki swojej bogatej zawartości z łatwością trafiły na listę SUPER FOODS.

undefined

Doppelherz system KOLLAGEN BEAUTY – stosowanie

Stosowanie preparatu Doppelherz system KOLLAGEN BEAUTY jest bardzo proste. Należy przyjmować 1 ampułkę dziennie przez okres minimum 3 miesięcy, aby można było zauważyć pierwsze oczekiwane efekty działania tego suplementu. Przed przyjęciem ampułkę należy wstrząsnąć. Można ją stosować niezależnie od posiłku.

Podstawą w stosowaniu preparatu Doppelherz system KOLLAGEN BEAUTY jest przestrzeganie zalecanej dawki. Absolutnie nie należy jej przekraczać. Grozi to hiperwitaminozą, która tak samo jak niedobory może być niebezpieczna dla organizmu.

W związku z tym, że Doppelherz system KOLLAGEN BEAUTY jest typowym preparatem witaminowym, niewiele jest przeciwwskazań do jego stosowania. Na pewno nie należy podawać go dzieciom ani młodzieży. Suplement ten przeznaczony jest przede wszystkim dla dorosłych pod warunkiem nie występowania ciąży lub karmienia piersią podczas planowanej terapii. Przeciwwskazaniem do stosowania tego farmaceutyku jest również uczulenie na którykolwiek z jego składników. W razie chęci zastosowania Doppelherz system KOLLAGEN BEAUTY w przypadku takich sytuacji należy skontaktować się z lekarzem.

Doppelherz system KOLLAGEN BEAUTY – czy to wystarczy?

Należy pamiętać, że suplementy diety w żadnym razie nie powinny stanowić zastępników zdrowej i zróżnicowanej diety. Podstawą jest prawidłowe odżywianie, bogate w witaminy i mikroelementy, a także aktywność fizyczna, która wspomaga metabolizm oraz naturalne procesy antyoksydacyjne zachodzące w organizmie.

Ważne przed zastosowaniem preparatu Doppelherz system KOLLAGEN BEAUTY jest także zweryfikowanie, czy problemy ze skórą nie wynikają z poważnych schorzeń oraz czy przydatna w konkretnej sytuacji nie byłaby również innego rodzaju farmakoterapia zalecona przez specjalistę. Często kobiety zmagające się ze starzejącą się skórą, wspomagają się terapią hormonalną, która nie tylko poprawia funkcjonowanie skóry, ale także wspiera mineralizację kości i całego układu kostno-stawowego i hormonalnego. Warto zatem w przypadku wystąpienia niepokojących nas objawów wybrać się do lekarza. Szczególnie ważne są regularne wizyty u ginekologa i endokrynologa!

Podobne artykuły

badanie mykologiczne skóry

Zdrowie

Badania mykologiczne skóry – kiedy wykonać, jak się przygotować?

Czytaj więcej >
badania psychotechniczne kierowców

Zdrowie

Badania psychotechniczne kierowców – dla kogo, na czym polegają, jak się przygotować?

Czytaj więcej >
Badania intymne – na czym polegają i kiedy warto je wykonać?

Zdrowie

Badania intymne – na czym polegają i kiedy warto je wykonać?

Czytaj więcej >
nierzeżączkowe zapalenie dróg moczowo-płciowych

Zdrowie

Nierzeżączkowe zapalenie dróg moczowo-płciowych – objawy, przyczyny, leczenie

Czytaj więcej >
badanie paznokci

Zdrowie

Badania mykologiczne paznokci – kiedy je wykonać, po co je robić?

Czytaj więcej >
Badania hormonów – kiedy warto wykonać oznaczenie stężenia hormonów we krwi?

Zdrowie

Badania hormonów – kiedy warto wykonać oznaczenie stężenia hormonów we krwi?

Czytaj więcej >