Pacjenci.pl
Doppelherz aktiv Lifting Complex Premium – kiedy stosować?

Pixabay.com

Doppelherz aktiv Lifting Complex Premium – kiedy stosować?

22 Lutego 2021

Autor tekstu:

Paulina Piziorska

Udostępnij:

Ludzie zawsze poszukują sposobów na to, aby wyglądać i czuć się młodo, a najczęściej starania te dotyczą kobiet. Wśród sposobów na odmłodzenie wyglądu skóry farmaceuci polecają często Doppelherz aktiv Lifting Complex Premium. S

Doppelherz aktiv Lifting Complex Premium jest suplementem diety przeznaczonym przede wszystkim do użytku pań, które chcą zadbać o wygląd swojej skóry, a także wesprzeć ją w szczególnie ciężkich dla niej czasach. Czemu akurat preparat ten przeznaczony jest dla kobiet? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź w niniejszym artykule. Dowiesz się również, jaki skład posiada Doppelherz aktiv Lifting Complex Premium oraz jakie działanie wykazują konkretne substancje w nim zawarte. Poświęcimy również odrobinę miejsca na zasady dotyczące stosowania tego suplementu oraz rady, które wdrożone w życie, pomogą ci zadbać o zdrowie i młody wygląd.

Doppelherz aktiv Lifting Complex Premium – charakterystyka i zastosowanie

Suplement diety Doppelherz aktiv Lifting Complex Premium przeznaczony jest do stosowania codziennego przez kobiety, które chcą wesprzeć w ten sposób niwelowanie zmarszczek podczas zabiegów dermokosmetycznych oraz takich, które chcą po prostu utrzymać elastyczność skóry oraz jej nawilżenie, mimo postępującego procesu starzenia się organizmu. Dotyczy to nie tylko kobiet w okresie okołomenopauzalnym. Włókna kolagenowe oraz kwas hialuronowy w skórze zaczynają zanikać już w okolicy 20. roku życia. Skutkuje to utratą elastyczności oraz nawilżenia. Warto zatem o odpowiednim traktowaniu skóry pomyśleć zawczasu.

Składniki suplementu Doppelherz aktiv Lifting Complex Premium, które doskonale wpływają na kondycję skóry:

  • kwas hialuronowy – naturalny składnik skóry odpowiedzialny za jej elastyczność,

  • beta-karoten – pomaga zachować zdrowy koloryt i wygląd skóry,

  • biotyna – wspierająca zdrowy wygląd i prawidłowy stan błon śluzowych skóry,

  • witamina C – wspomaga wytwarzanie kolagenu w skórze,

  • cynk – wspomaga prawidłową kondycję skóry,

  • witamina B5 – działa stymulująco na wytwarzanie hormonów steroidowych (między innymi estrogenów),

  • witamina E, selen, cynk i witamina C – wykazują działanie antyoksydacyjne.

undefined

Doppelherz aktiv Lifting Complex Premium – stosowanie i środki ostrożności

Najważniejsze w stosowaniu jakichkolwiek leków czy suplementów jest przestrzeganie zasad dotyczących dawkowania. Zaleca się, aby przyjmować maksymalnie 1 tabletkę dziennie preparatu Doppelherz aktiv Lifting Complex Premium. Przedawkowanie może prowadzić do hiperwitaminozy, natomiast w przypadku tego preparatu ciężko o taką sytuację. Aby zauważyć pierwsze zmiany w kondycji skóry, należy przyjmować suplement Doppelherz aktiv Lifting Complex Premium przez co najmniej kilka miesięcy. Po roku stosowania należy zrobić miesięczną przerwę w kuracji, a następnie można wrócić do standardowej dawki.

Zanim zaczniesz stosować preparat Doppelherz aktiv Lifting Complex Premium upewnij się przede wszystkim, że nie masz alergii na żaden jego składnik. Jeżeli masz wątpliwości w tej kwestii skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą. Wizyta u lekarza zalecana jest również, jeżeli chcesz przyjmować preparat w ciąży lub podczas karmienia piersią.

Doppelherz aktiv Lifting Complex Premium – czy to wystarczy?

Suplementy diety takie jak Doppelherz aktiv Lifting Complex Premium nie są magicznymi pigułkami przywracającymi młodość. Wiele osób, zwłaszcza kobiety w okresie przekwitania, nie może pogodzić się z zachodzącym gwałtownie procesem starzenia, który widać zwłaszcza na twarzy i szyi, a u kobiet również w okolicach biustu. Z tego powodu chwyta się rozwiązań, które stosowane jako jedyne sposoby na młodość, nie przynoszą zbyt widocznych rezultatów. Wśród takich znajduje się stosowanie suplementów diety.

W związku z tym, że gwałtowne starzenie się skóry dotyczy zwłaszcza pań, zwracamy się przede wszystkim do nich:

Zanim sięgniesz po suplementy, zastanów się nad wizytą u ginekologa! Gwałtowne spadki poziomu estrogenu często sprawiają, że nie tylko czujemy się, ale i wyglądamy źle. Suplementy takie jak Doppelherz aktiv Lifting Complex Premium tego nie zmienią. Skuteczna może okazać się natomiast terapia hormonalna – zwłaszcza jeżeli znalazłaś się w okresie okołomenopauzalnym zbyt wcześnie.

Poza nadzorem i opieką lekarską warto również wdrożyć zmiany w codziennych nawykach i wzbogacić swoją dietę o zdrowe produkty a usunąć z życia to, co kompletnie nam nie służy (jak słodycze, kawa czy papierosy). Poza dietą ważna jest aktywność fizyczna, która stanowi najbardziej naturalny sposób na jędrną i nawilżoną skórę. Nasze ciało podziękuje nam również za długi i zdrowy sen oraz unikanie stresu. Natomiast suplementy takie jak Doppelherz aktiv Lifting Complex Premium mogą stanowić doskonałe wsparcie w codziennych staraniach.

Podobne artykuły

badanie mykologiczne skóry

Zdrowie

Badania mykologiczne skóry – kiedy wykonać, jak się przygotować?

Czytaj więcej >
badania psychotechniczne kierowców

Zdrowie

Badania psychotechniczne kierowców – dla kogo, na czym polegają, jak się przygotować?

Czytaj więcej >
Badania intymne – na czym polegają i kiedy warto je wykonać?

Zdrowie

Badania intymne – na czym polegają i kiedy warto je wykonać?

Czytaj więcej >
nierzeżączkowe zapalenie dróg moczowo-płciowych

Zdrowie

Nierzeżączkowe zapalenie dróg moczowo-płciowych – objawy, przyczyny, leczenie

Czytaj więcej >
badanie paznokci

Zdrowie

Badania mykologiczne paznokci – kiedy je wykonać, po co je robić?

Czytaj więcej >
Badania hormonów – kiedy warto wykonać oznaczenie stężenia hormonów we krwi?

Zdrowie

Badania hormonów – kiedy warto wykonać oznaczenie stężenia hormonów we krwi?

Czytaj więcej >