Pacjenci.pl
Doppelherz aktiv Na włosy i skórę REGENERACJA – sposób działania

Pixabay.com

Doppelherz aktiv Na włosy i skórę REGENERACJA – sposób działania

3 Marca 2021

Autor tekstu:

Paulina Piziorska

Udostępnij:

Trudno powiedzieć dokładnie, jak wiele kobiet ma problem z kondycją włosów czy skóry. Walka o poprawę ich zdrowia jest zwykle żmudna i nie zawsze skuteczna. Dlatego warto w formie wsparcia sięgnąć po preparaty takie jak Doppelherz aktiv Na w

Suplement diety Doppelherz aktiv Na włosy i skórę REGENERACJA polecany jest przede wszystkim kobietom, które mają tendencję do wypadania włosów oraz skłonności do cellulitu. Brzmi to jak bardzo wąski zakres działania, prawda? Nic bardziej mylnego! Cellulit oraz wypadanie włosów to objawy ostateczne niepokojących procesów, które zachodzą w organizmie, a skład preparatu Doppelherz aktiv Na włosy i skórę REGENERACJA został stworzony w taki sposób, żeby wspierać działanie organizmu zarówno podskórne jak i na powierzchni skóry. W niniejszym artykule dowiesz się jednak nie tylko, jak działa ten farmaceutyk, ale także jak należy go stosować i kiedy zachodzi sytuacja, że trzeba z niego zrezygnować. Na koniec podzielimy się z tobą również kilkoma radami dotyczącymi codziennej pielęgnacji skóry.

Doppelherz aktiv Na włosy i skórę REGENERACJA – charakterystyka i działanie

Suplement diety Doppelherz aktiv Na włosy i skórę REGENERACJA przeznaczony jest do stosowania przede wszystkim przez kobiety, które zmagają się z wypadaniem włosów lub mają skłonności do cellulitu. Ze względu na swój bogaty skład preparat ten:

  • wzmacnia mieszki włosowe oraz poprawia ich działanie,

  • wspomaga kondycję włosów,

  • poprawia wygląd skóry,

  • ujędrnia i odżywia skórę.

Wśród składników odżywczych preparatu Doppelherz aktiv Na włosy i skórę REGENERACJA znajdują się między innymi biotyna (wspomaga metabolizm kwasów tłuszczowych), witamina C (wspomaga wytwarzanie kolagenu), kolagen (kształtuje strukturę i jędrność skóry), CLA (ważny kwas tłuszczowy nawilżający i biorący udział w budowie komórek) oraz L-karnityna (transport kwasów tłuszczowych w mitochondriach).

Doppelherz aktiv Na włosy i skórę REGENERACJA – stosowanie

Stosowanie preparatu Doppelherz aktiv Na włosy i skórę REGENERACJA jest banalnie proste. Wystarczy przyjmować 1 kapsułkę farmaceutyku dziennie, najlepiej bezpośrednio po posiłku oraz stosować preparat przynajmniej przez 3 miesiące. Wówczas dopiero będziesz mogła ocenić jego pozytywny wpływ na stan twojej skóry i włosów.

Preparat Doppelherz aktiv Na włosy i skórę REGENERACJA może być używany przez osoby chore na cukrzycę oraz zmagające się z nietolerancją glutenu czy laktozy. Jednocześnie ze względu na skład farmaceutyk ten nie jest przeznaczony do użytku wegetarian. Nie zaleca się również łączenia preparatu z innymi suplementami witaminowymi i mineralnymi.

Stosowanie Doppelherz aktiv Na włosy i skórę REGENERACJA jest niewskazane w przypadku ciąży lub karmienia piersią – ostateczna decyzja w tej kwestii należy jednak do lekarza. Nie należy przyjmować farmaceutyku także w przypadku uczulenia na jakikolwiek jego składnik.

Doppelherz aktiv Na włosy i skórę REGENERACJA – czy to wystarczy?

Za każdym razem, kiedy doświadczamy jakichkolwiek przewlekłych problemów ze zdrowiem, pierwszą naszą myślą powinno być zapisanie się do lekarza. Dlaczego? Nasz organizm niezmiennie jest bardzo inteligentny i doskonale rozpoznaje niebezpieczeństwa. Jednocześnie niemalże zawsze i od razu sygnalizuje, kiedy powinniśmy zainterweniować, aby nie dopuścić do rozwinięcia się poważnego schorzenia. Wypadanie włosów i problemy ze skórą są tego typu sygnałami. Gdy zmagamy się ze stresem czy niedoborami witamin, organizm przestaje poświęcać uwagę tym częściom naszego ciała, które nie są niezbędne lub najważniejsze do przeżycia i całą siłę przekierowuje na narządy wewnętrze, bez których prawidłowego działania byśmy nie przetrwali – stąd właśnie osłabienie cebulek i struktury włosów czy sucha i wiotka skóra, bo wszystkie składniki odżywcze wędrują do środka… Jak temu zaradzić?

Przede wszystkim udaj się do lekarza, aby zweryfikować, czy to tylko niedobory witamin i minerałów, czy np. niedoczynność tarczycy lub łysienie andrologiczne. Poza specjalistycznym leczeniem, jeśli będzie konieczne, zadbaj o swoją dietę oraz o aktywność fizyczną. Poza ewidentnym zadbaniem przy pomocy ich obu o metabolizm komórek, odżywisz jednocześnie całe ciało i pozbędziesz się z organizmu toksyn. W tym celu włącz do codziennej diety zielone warzywa oraz białko roślinne i pełnowartościowe tłuszcze np. z awokado czy siemienia lnianego oraz lekki wysiłek, np. codzienne spacery. Jako dodatkową pomoc w odżywieniu organizmu możesz również zastosować preparat taki jak Doppelherz aktiv Na włosy i skórę REGENERACJA.

Podobne artykuły

badanie mykologiczne skóry

Zdrowie

Badania mykologiczne skóry – kiedy wykonać, jak się przygotować?

Czytaj więcej >
badania psychotechniczne kierowców

Zdrowie

Badania psychotechniczne kierowców – dla kogo, na czym polegają, jak się przygotować?

Czytaj więcej >
Badania intymne – na czym polegają i kiedy warto je wykonać?

Zdrowie

Badania intymne – na czym polegają i kiedy warto je wykonać?

Czytaj więcej >
nierzeżączkowe zapalenie dróg moczowo-płciowych

Zdrowie

Nierzeżączkowe zapalenie dróg moczowo-płciowych – objawy, przyczyny, leczenie

Czytaj więcej >
badanie paznokci

Zdrowie

Badania mykologiczne paznokci – kiedy je wykonać, po co je robić?

Czytaj więcej >
Badania hormonów – kiedy warto wykonać oznaczenie stężenia hormonów we krwi?

Zdrowie

Badania hormonów – kiedy warto wykonać oznaczenie stężenia hormonów we krwi?

Czytaj więcej >