Wyszukaj w serwisie
choroby profilaktyka problemy cywilizacyjne zdrowie psychiczne żywienie zdaniem lekarza uroda i pielęgnacja
Pacjenci.pl > Obwisła Skóra

Obwisła Skóra

Obwisła skóra

Obwisłe policzki, chomicze policzki
20.05.2024 08:44 Kosztują grosze, a napinają chomicze policzki jak botoks. Te maści warto kupić

Wraz z wiekiem skóra traci jędrność i pojawiają się zmarszczki lub, jak w przypadku policzków, skóra zaczyna nieestetycznie opadać. Niektóre kremy i maski poprawiają napięcie skóry, a więc i modelują owal twarzy. Stosując je regularnie można zauważyć efekty niczym po wizycie w salonie piękności. 

Obwisła skóra ramion
12.05.2024 16:15 Ten krem ujędrniający to pogromca "pelikanów". Stosuj go regularnie, a obwisła skóra ramion przestanie być problemem

Obwisła skóra ramion, czyli tzw. “pelikany”, to problem estetyczny widoczny zwłaszcza latem, kiedy chcemy odsłonić ramiona. Przyczyn utraty wiotkości skóry jest wiele, w tym także wiek czy nadmiar tkanki tłuszczowej. Na szczęście są kosmetyki ujędrniające, które mogą pomóc uporać się z przykrym problemem. 

Obwisła skóra, pelikany
09.05.2024 12:05 Sposoby na pelikany. Jak pozbyć się obwisłej skóry z ramion?

Wiele kobiet zmaga się z problemem obwisłych ramion, tzw. “pelikanów”. Warto zaznaczyć, że zmiany w wyglądzie skóry nie zależą tylko od wieku. Mogą być też spowodowane przybieraniem na wadze lub też utratą kilogramów, ale też utratą masy mięśniowej.  Osoby posiadające nadwagę mają pelikany, które spowodowane są nadmiarem tkanki tłuszczowej, gromadzącej się w różnych częściach ciała, w tym właśnie na ramionach. U osób starszych z kolei wiąże się to z osłabieniem włókien kolagenowych. Gdy pelikany przysparzają kompleksów, warto skorzystać z  pewnych ćwiczeń, które mogą pomóc w walce z obwisłą skórą. Czy da się zlikwidować pelikany?