Wyszukaj w serwisie
choroby profilaktyka problemy cywilizacyjne zdrowie psychiczne żywienie zdaniem lekarza uroda i pielęgnacja
Pacjenci.pl > Pobyt W Szpitalu

Pobyt W Szpitalu

pobyt w szpitalu

Szpitalne łóżko
21.05.2024 13:42 Zmarła na korytarzu SOR, jej śmierć "przeoczono"?

Pani Jadwiga została przywieziona na SOR w Wałbrzychu, z powodu niewydolności krążeniowej i chorych nerek. Rodzina ocenia, że jej stan był “kontaktowy”. Jednak pozostawiona sama sobie kobieta zmarła na szpitalnym korytarzu. Sprawą zajmuje się prokuratura. 

None
11.11.2023 11:17 Zmiany w rejestracji do przychodni. Nie musisz już nosić w portfelu dowodu osobistego

Zmieniły się zasady rejestracji zarówno w przychodniach, szpitalach, jak i urzędach. Pacjenci otrzymali zupełnie nowe możliwości. Koniecznie sprawdź, na czym polegają. 

szpital
27.10.2023 18:33 Jak Polacy oceniają szpital, gdy już z niego wyjdą? Zaskakujące wyniki sondażu

Kilka dni temu na fanpage Pacjentów zapytaliśmy o Wasze nieprzyjemne wspomnienia za szpitali. Dziękujemy za wszystkie komentarze, kilka publikujemy poniżej. Wiele bardzo poruszyło całą naszą redakcję. Tymczasem mamy wyniki ogólnopolskiego sondażu, z którego wynika, że tylko 25 proc. Polaków była przygnębiona pobytem w szpitalu. Czy rzeczywiście jest tak dobrze, a negatywne opinie to Wasze wspomnienia sprzed lat? Piszcie do nas!Ponad 90 tys. pacjentów w ponad 170 szpitalach wypełniło ankiety dotyczące tego, czy są zadowoleni ze szpitalnej opieki. Najbardziej chwalili sobie pobyt w szpitalu pacjenci szpitali województwa mazowieckiego, małopolskiego, lubelskiego, śląskiego i pomorskiego. Najgorzej o szpitalach wypowiadali się ci, którzy “leżeli” w Lubuskim i Świętokrzyskim. Celem badania jest możliwość doskonalenia opieki szpitalnej w Polsce. Aż 84 proc. pacjentów mówiło, że poleciłoby szpital, w którym leżeli innym pacjentów. Sondaż przeprowadziło Centrum Monitorowanie Jakości w Ochronie Zdrowia w ramach projektu Pasat Open. A poniżej publikujemy kilka Waszych wspomnień z pobytu w szpitalach, którymi dzieliliście się na fejsbukowym forum Pacjenci.pl