Wyszukaj w serwisie
choroby profilaktyka problemy cywilizacyjne zdrowie psychiczne żywienie zdaniem lekarza uroda i pielęgnacja
Pacjenci.pl > Tomasz Karolak

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak
28.12.2023 16:38 Pogrzeb Helenki Karolak. Aktor zamieścił nekrolog

Tomasz Karolak poinformował o śmierci bratanicy Helenki Karolak. Zamieścił nekrolog w imieniu rodziców dziewczynki. Urna z prochami Helenki będzie pochowana na Powązkach. Gdy dziewczynka zapadła w śpiączkę, Tomasz Karolak prosił o wysyłanie dziewczynce intencji “Helenka, kochamy Cię!”.Pisaliśmy o tym w tekście “Dramat w rodzinie Tomasza Karolaka”. Użytkownicy portalu Pacjenci.pl licznie wysyłali wtedy w intencji dziecka właśnie te słowa, setki serduszek, słów wsparcia, a także modlitwy. Helenka Karolak zmarła tuż przed świętami. Przyczyną śmierci było pęknięcie tętniaka w mózgu. Dziewczynka miała 7 lat. Tomasz Karolak poinformował o śmierci dziewczynki. Powiedział, że rodzina spędziła święta w bólu i żałobie. W czwartek Tomasz Karolak zamieścił nagranie, w którym informuje o dacie pogrzebu i mszy za dziewczynkę. 

Tomasz Karolak
27.12.2023 15:58 Tomasz Karolak przekazał tragiczne wieści. Nie żyje Helenka Karolak.

Tomasz Karolak przekazał dziś smutne wieści. Zmarła jego bratanica Helenka Karolak. W drugiej połowie grudnia dziewczynka trafiła do szpitala z powodu pęknięcia tętniaka w mózgu. Wówczas aktor w poruszającym nagraniu apelował do fanów: “Proszę Was tylko o jedno: prześlijcie dla Helenki Karolak, która leży na Banacha, taką intencję: ”Helenka, kochamy Cię!".

Tomasz Karolak
17.12.2023 21:14 Dramat w rodzinie aktora Tomasza Karolaka. "Helenka leży w śpiączce, pękł jej tętniak"

"Proszę Was, wyślijcie to, pomyślcie: “Helenka, kochamy Cię!”  - apeluje na nagraniu na Instagramie Tomasz Karolak. Aktor podzielił się z fanami tragiczną wiadomością. Córka jego brata leży w szpitalu w śpiączce, po tym, jak pękł jej tętniak w mózgu. “Kochani, zawsze staram się pomóc, teraz proszę Was o pomoc. Moja rodzina została dotknięta bardzo ciężkim doświadczeniem. Córka mojego brata - Helenka Karolak leży w śpiączce. Pękł jej w mózgu tętniak. O niczym nikt nie wiedział. Dziecko po prostu walczy” - mówi Tomasz Karolak na nagraniu na swoim profilu na Instagramie. Tętniak mózgu zwykle nie daje objawów. I można żyć przez lata z “tykającą bombą” w głowie. Pęknięcie tętniaka to stan zagrożenia życia. Na apel aktora Tomasza Karolaka jego fani i ludzie dobrej woli zareagowali natychmiast. Także mieszkańcy Rybnika, w którym aktor dzień wcześniej grał koncert na jarmarku bożonarodzeniowym.