Pacjenci.pl
Innowacyjne szczoteczki elektryczne

Materiały Partnera

Innowacyjne szczoteczki elektryczne. Poznaj ich zalety

11 Sierpnia 2021

(Ostatnia zmiana: 20 Października 2021)

Autor tekstu:

Barbara Daszuta

Udostępnij:

Regularne, dokładne szczotkowanie zębów to podstawowy element higieny jamy ustnej. Używanie niskiej jakości szczoteczki sprawia jednak, że nawet mycie zębów rano i wieczorem nie chroni przed próchnicą. Jak zadbać o zęby, by zawsze były czyste i zdrowe? Odpowiedzią jest szczoteczka elektryczna Oral B iO.

Oral B iO - nowa linia szczoteczek elektrycznych

Czy każda szczoteczka elektryczna działa tak samo? Zdecydowanie nie. Znajdzie się wśród zarówno tanie, jak i nowoczesne Oral B iO, które automatycznie dostosowują sposób mycia i jego siłę do potrzeb konkretnego użytkownika. Szczoteczka Oral posiada wymienne końcówki, dlatego jedno urządzenie może służyć całej rodzinie przy zachowaniu najwyższych standardów higieny.

Szczoteczka elektryczna Oral-B jest wyposażona w etui podróżne, dzięki czemu można zabrać ją na wakacje. Etui podróżne jest również praktycznym akcesorium do przechowywania sprzętu w domowej łazience. Dzięki niemu włosie szczoteczki elektrycznej jest chronione przed osadzaniem się bakterii obecnych w powietrzu i wodzie w pobliżu toalety. 

Wymienne główki szczoteczki i dokładne czyszczenie zębów

Sztuczna inteligencja zastosowana w szczoteczkach Oral-B iO sprawia, że efektem czyszczenia jest profesjonalne uczucie czystości jamy ustnej. Interaktywny kolorowy wyświetlacz wskazuje użytkownikowi, z którego trybu czyszczenia korzysta i ile czasu pozostało do końca szczotkowania. Inteligentne, automatyczne sterowanie położenia szczoteczki sprawia, że włosie dokładnie usuwa resztki jedzenia, osad i kamień nazębny z wszystkich zakamarków w ustach. Delikatne mikrowibracje rozbijają zanieczyszczenia już w kilka sekund.

Ważne! Wymieniaj wymienne główki szczoteczki co 3 miesiące, by utrzymać najlepsze rezultaty codziennego szczotkowania zębów.

Szczoteczka Oral B iO podnosi efektywność mycia zębów już od pierwszego dnia. Końcówki wymienne są wyposażone w wysokiej jakości włosie, które dociera do trudno dostępnych obszarów jamy ustnej i przestrzeni międzyzębowych. Dodatkowo czujnik siły nacisku chroni przed nadmiernym niszczeniem włosia. Czujnik umożliwia też codzienne czyszczenie języka i pomaga chronić dziąsła przed krwawieniem. 

Do szczoteczki dołączona jest ładowarka magnetyczna, która sprawia, że urządzenie zawsze jest gotowe do użycia. Magnetyczna ładowarka jest odporna na kontakt z wilgocią, dlatego dozwolone jest jej użytkowanie w łazience. 

Użytkownik wraz z aplikacją Oral skuteczniej dba o zdrowie swoich zębów, dlatego po zakupie szczoteczki Oral B iO warto zainstalować dedykowaną apkę na swoim smartfonie. 

Materi

ał zewnętrzny

Barbara DaszutaAutor

Copywriter. Absolwentka UKSW, z wykształcenia: teolog, pedagog i dietetyk kliniczny. Po godzinach: gamerka i miłośniczka technologii 4K (koc, książka, kawa, kot).

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@pacjenci.pl

Podobne artykuły

Hidrasec - działanie, zastosowanie i skutki uboczne

Zdrowie

Hidrasec – działanie, zastosowanie i skutki uboczne

Czytaj więcej >
Hexatiab – działanie, zastosowanie i skutki uboczne

Zdrowie

Hexatiab – działanie, zastosowanie i skutki uboczne

Czytaj więcej >
Heviran – działanie, zastosowanie i skutki uboczne

Zdrowie

Heviran – działanie, zastosowanie i skutki uboczne

Czytaj więcej >

Zdrowie

W Polsce został uruchomiony nowy serwis dostawy leków do domu

Czytaj więcej >
Inlactic – działanie, zastosowanie i skutki uboczne

Zdrowie

Inlactic – działanie, zastosowanie i skutki uboczne

Czytaj więcej >
Infectoscab – działanie, zastosowanie i skutki uboczne

Zdrowie

Infectoscab – działanie, zastosowanie i skutki uboczne

Czytaj więcej >