Wyszukaj w serwisie
choroby profilaktyka problemy cywilizacyjne zdrowie psychiczne żywienie zdaniem lekarza uroda i pielęgnacja
Pacjenci.pl > Nowotwory U Mężczyzn

Nowotwory U Mężczyzn

nowotwory u mężczyzn

Andriej Kudriaszow
18.05.2024 17:14 Nie żyje 32-letni żużlowiec. Przegrał walkę z nowotworem

Nie żyje 32-letni żużlowiec, Andriej Kudriaszow. Informację przekazał w sobotę 18 maja 2024 roku OK Bedmet Kolejarz Opole. Przyczyną śmierci sportowca był nowotwór skóry, z którego powodu wcześniej już zakończył karierę. 

Król Karol III wygłasza wielkanocne orędzie, 2024
29.03.2024 16:40 Stan zdrowia króla Karola III. Brytyjska prasa: "Jest bardzo słaby, sytuacja jest rozpaczliwa"

"To dla mnie wielki smutek, że nie mogę być dzisiaj z wami wszystkimi" – król Karol III nagrał film skierowany do narodu. "Nie panuje nad skłóconą rodziną. Jest bardzo słaby, sytuacja jest rozpaczliwa. Jego stan jest dużo poważniejszy, niż podają pałacowe źródła" –  twierdzą dziennikarze brytyjskiego magazynu “In Touch”.Niedawno świat obiegła wiadomość, że król Karol III ma raka. Wkrótce o swojej chorobie nowotworowej powiedziała księżna Kate. Oboje nie mogą ze względu na swój stan wziąć udział w oficjalnym wielkanocnym nabożeństwie. Król nagrał orędzie do narodu, w którym złożył Brytyjczykom życzenia. Karol III ma 75 lat. Nikt w całej historii Wielkiej Brytanii nie czekał na tron tak długo, jak on. Anglicy obawiają się jednak, że jego panowanie nie potrwa długo. Wszystko za sprawą wykrytego niedawno raka.

ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski
17.01.2024 17:20 Pogrzeb ks. Isakowicza-Zaleskiego. Ten nowotwór zabiera wielu mężczyzn w Polsce

Fundacja im. Brata Alberta podała szczegóły dotyczące pochówku. Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski zmarł 9 stycznia na najczęściej występujący nowotwór u mężczyzn. Choroba nie jest jednak wyrokiem śmierci – wg lekarzy wcześnie wykryty i odpowiednio leczony może być chorobą przewlekłą.